İsrail Gazze'ye 300'ün üzerinde hava saldırısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son dakika:

Olağanüstü hal ilan edilen İsrail'in Lod kentinde şiddet olayları sürüyor

Son dakika:
Baka el-Garbiye şehrinde Filistinli göstericiler sokaklara indi.

Mücahit Tugayları sözcüsü Ebu Bilal, İsrail'in Gazze'ye saldırılarını arttırması sonrası, Filistinlileri sokaklara çıkmaya ve direnişe destek olmaya çağırmıştı.

Son dakika:

İsrail’in Gazze’de sivil yerleşim yerlerine saldırması sonrası Gazze’den Tel Aviv’e çok sayıda roket atıldı.

Tel Aviv semalarında patlamalar görüldü.

Allah çocukları katleden bu topluma dirlik vermez.
Ellerinde sapanlı çocukları terörist diye öldüren bu katil zihniyet elbet hak ettiğini bulacak.

Filistinliler bizim dedelerimizin ahını çekiyor eyvallah.
Peki Mescid-i Aksa neyin ahını çekiyor?
Niye çiğneniyor kutsallar postallar altında.

Biz şimdi seyredersek yarın başkası bizim çocuklarımız aynı duruma düşerse seyretmeyecek mi?
Kurtuluş Savaşında Hindu Müslümanlar (Pakistan) seyretti mi?
İçimizde çok kripto İsrail sevici var.
Müslüman mintanı giymiş.
Dikkat etmek gerek.

Kuranda dediği gibi 2.kez yeryüzünde bozgunculuk çıkarıyorlar.
Bu defa sonları daha beter olacak.

Milletlerin akıbeti her 40 yılda bir değişir.
Zalim sona yaklaştıkça zulmü artar.
Sona geliyor İsrail.

İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın demiş Edebali.
Öldürerek ancak devletin ömrünü tüketirsin.

Sivillere saldırı gerçekleştirildi olayı beni düşüncelere itiyor artık. Aynısını yabancı medyalar bize de yaptı yakın zamanda. Türkiye sivillere saldırıyor diye yabancı ülkelerde asılsız haber ve algı yapıldı. Bu konuda da bir benzerinin yapılmadığını ben nereden bileceğim? Ben kime güveneceğim? Ne ara medya bu kadar kötü bir duruma düştü? Ben artık anlayamıyorum.

Sivillere saldırı gerçekleştirildi olayı beni düşüncelere itiyor artık. Aynısını yabancı medyalar bize de yaptı yakın zamanda. Türkiye sivillere saldırıyor diye yabancı ülkelerde asılsız haber ve algı yapıldı. Bu konuda da bir benzerinin yapılmadığını ben nereden bileceğim? Ben kime güveneceğim? Ne ara medya bu kadar kötü bir duruma düştü? Ben artık anlayamıyorum.

Haklısınız hocam. Peki görüntüler, onlarda mı yalan?

Böyle bir şey bulmuştum:
Haklısınız hocam. Peki görüntüler, onlarda mı yalan?
Hocam bazı görüntüler yalan olabiliyor, gerçekten.

İlk sayfada yer alan 'amariga izin verse Türkiye siler süpürür İsrayili' yorumunu yapan arkadaş çok güldürdü beni:D
A haber'i azaltmalısın dostum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı