İsrail Gazze'ye 300'ün üzerinde hava saldırısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Parti sevdalısı arkadaşlar forumu sarmış. Azcık mağaradan çıkıp karşıt fikirleri de dinleyin.

Araplar topuda birleşse İsrail'i alt edemezler. İsrail teknolojisi gelişmiş bir devlettir. Orta Doğuda ciddi bir güce sahiptir. Bu arada muhalefet ile konunun bir ilgisi yok. İsrail-Filistin savaşını nasıl yine gelip "ey chp" 'ye bağladın :D .
Of offf,
Doğu Perinçek devletin başına geçse Uygur Türklerini terörist sayar, doğru mu?
Canan Kaftancıoğlu veya HDP oluşumları başa geçse Ermeni Soykırımı(!) için özür diler doğru mu?

Diyorum ki hani Filistin'e diyorsunuz ya yok Ermeni soykırımını tanıdı vs.
İşte o tüm Filistinlileri kapsamaz.

Başlarındaki satılık 3-5 kişidir onlar.
Sahiplerinin istediği gibi konuşurlar.

Türkiye 70'lerin Türkiye'si değil artık hocam.
Günümüzde kullanılan askeri teknolojiler gerçekten çok şey kattı Türk Silahlı Kuvvetlerine.

Envanterde bulunan hiçbir şey şu an açık olarak belirtilmemekte. Emin olun düşündüğünüzden kat ve kat fazla askeri güce sahip Türkiye.

Türkiye, Dünyada sayılı ülkeler arasında Askeri güç bakımından. Nükleer gücümüz yok diye biliyoruz, ya varsa.
Ya açık edilmiyorsa, ya geliştiriliyor veya kamuoyu ile paylaşılmıyorsa.

Türkler yüzyıllardır savaş iç güdüsü ile büyümüş bir ırktır. Yabancılar bunu daha iyi bilir, evvelde ziyadesiyle Osmanlı tokadı da yemişlerdir, yenile yenile sürünmekten beterde olmuşlardır.

Türkiye'yi, kendi ülkemizi bu kadar hafife alırsak elin gavuru gelir her türlü şeyi yapar.
Önce kafada kararlaştırmak ve bitirmek gerekli ülkeye olan güveni.
Bilmem anlatabildim mi?

Hocam kaynağınız Facebook mu?

Of offf,
Canan Kaftancıoğlu veya HDP oluşumları başa geçse Ermeni Soykırımı(!) için özür diler doğru mu?

Kardeşim ben Filistin halkını destekliyorum diyorum sana, ne saçmalıyorsun? Filistin Halkı haklı, devletinden zerre haz etmem. Kassam Tugayları ve İsrail ikiside aynı şey, ikiside benim gözümde Terörist. Terörist ile Terörist'in kapışmasında ben neden bir Terörist'e destek vereyim? Ha?

Ya tipik "ekonomi çok iyi" diyen dayılardan bir farkın yok ciddi diyorum. Tüm dünya göre İsrail mi işgalci? Bırak bu ayakları ya hiç güleceğim yoktu :D . Tüm dünya israil'in arkasında ama sen bilirsin. Mescid-i Aksa falan diyorsun olayı müslümanlığa getiriyorum sıvışma diyorsun. Daha sorularımı cevaplayamıyorsun. İsrailli hiç kimse kendi devletini ya da ABD'yi kınamıyor. Hayallar içinde yaşayanı gerçekler üzer. Cahil tokatlamak bizde atasporu merak etme. Yine ceza yiyeceğim senin gibi birine laf anlatmak için. Neyse sağlık olsun.
Dostum mesajları oku kim yazmış kim yazamamış anlarsın.
Cevabın bitince böyle şeyler yazarsın ancak.
Çık alenen savun.
Karşı çıksam da yiğitmiş diyeyim.

Of offf,

Kardeşim adam sana izah etmiş bak yukarda. "Her ülke içerisinde farklı görüşler vardır ama devlet seni temsil eder. Devletin Çin'i destekliyorsa direkt sen de Çin'i desteklemiş sayılırsın." Türkiye siyaseti şu an konuştuğumuz konunun bir alakası da yok. Siyasi görüşün fikirlerini değil fikirlerin siyasi görüşlerini belirlesin.

Türkler yüzyıllardır savaş iç güdüsü ile büyümüş bir ırktır. Yabancılar bunu daha iyi bilir, evvelde ziyadesiyle Osmanlı tokadıda yemişlerdir, yenile yenile sürünmekten beterde olmuşlardır.
Aynen ne Osmanlı tokadı ya? Sonu sevr ile biten tokat mı?

Bak dostum kimse İsrail çok yaşa demiyor. Filistin de İsrail de aynı şu durumda. İkisi de masum insanlara zarar veriyor. Neden taraf tutuyoruz? Tarafsız kalmamız gerekiyor. Din, dil ve ırk bizi bağlamaz.

Parti sevdalısı arkadaşlar forumu sarmış. Azcık mağaradan çıkıp karşıt fikirleri de dinleyin.

Bunu dedikten hemen sonra:

Aynen ne Osmanlı tokadı ya? Sonu sevr ile biten tokat mı?

Bu yorumu yapmanız komedi. Kendiniz önce karşıt düşüncelere saygı duyun. Anladık çok biliyorsunuz. Biraz karşıt fikirler de biliyor mu, diye inceleyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı