İsrail Gazze'ye Kara Harekatını Başlattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim kara harekatında İsrail'in alması zor hele mossad en iyi istihbarat olmasına rağmen arada bir şeyyler döndü asıl konumuza gelirsek gazzenin altı ful sığınak olduğu biliniyor ve zaten evler neredeyse bitişik bayağı zamandır roket bataryalarının yerlerini tam olarak bulamıyorlardı şu anda durum nedir bilmiyorum ama İsrail'in bayağı zaiat alacağını buraya yazıyorum.

Zannetmiyorum, atarsanız iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arap kanalını paylaşan Türk kanalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Türk kanalı.

• Beğen
İfadeler: RPM
Ayrıca yazayım hamas İsrail'i tuzağa düşürdü ve bunu da yediler.

PKK'yı eğiten Filistin. Şu an birçok şehit vermemize sebep olan Filistin'dekilere nedense üzülmüyorum. Linç yiyebilirim ama yapacağım bir şey yok.
Hocam zamanında Arap Ayaklanması yapmışlardı tonlarca askerimizi şehit verdik o arap çöllerinde benimde içim çok acıyor ve arapları hiç sevmiyorum. Ama çocuklar asla onlar masumdur ister İsrail'li olsun İster Filistin'li çocuk çocuktur yazık değil mi?

Kardeşim kara harekatında İsrail'in alması zor hele mossad en iyi istihbarat olmasına rağmen arada bir şeyyler döndü asıl konumuza gelirsek gazzenin altı ful sığınak olduğu biliniyor ve zaten evler neredeyse bitişik bayağı zamandır roket bataryalarının yerlerini tam olarak bulamıyorlardı şu anda durum nedir bilmiyorum ama İsrail'in bayağı zaiat alacağını buraya yazıyorum.
Zaiyata uğrasalar ABD direk yardıma koşacaktır diye düşünüyorum.

Hocam zamanında Arap Ayaklanması yapmışlardı tonlarca askerimizi şehit verdik o arap çöllerinde benimde içim çok acıyor ve arapları hiç sevmiyorum. Ama çocuklar asla onlar masumdur ister İsrail'li olsun İster Filistin'li çocuk çocuktur yazık değil mi?
Yıllardır bir çok şehit çocuğumuzun ağlamasına sebep olan insanların çocukları bana göre masum değil. Büyüyünce yine aynı ailesi gibi olacaklar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı