İsrail, Gazze'yi vuruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gazze´nin idaresinde Hamas adında İslamcı bir örgüt var. Maalesef bu örgüt 2007´de Gazze´yi ele geçirdiğinden beri Gazze halkının üzerinde kan ve bela eksik olmuyor. İsrail ise bu örgütü bahane ederek sivilleri de katletmekten geri durmuyor.

Nickine göre sana da gömmüş İsrail belli ki. Ben ne diyorum sen ne diyorsun? Savaşa karsiyim ben kim olur olsun can kıymetlidir, kimse başkalarının suçunu cezasını çekmemeli. Diplomasiye girersek haklısın ama onu kastetmedim anlayan anlar zaten.

Kullanıcı adımın anlamını bilmeden böylesine cehalet dolu cümleler kurman hoş değil.
Savaşın tekrar alevlenmesinin sebebi, Filistin'in belirli bir ordusunun bulunmamasıdır. Terör örgütü gibi oluşumlar devletten bağımsız olarak Filistin'i kurtarmaya çalışıyor, birinin sıktığı kurşun İsrail'in bütün Filistin'e kan kusturmasına sebep oluyor. Ve bu beni ilgilendirmiyor.

Vurursa vursun yesinler birbirlerini. Yeter ki bize dokunmasınlar. En iyi Arap sınırına çok büyük sınır inşa edeceğiz. Meksika duvarı gibi yesinler birbirlerini.

Kullanıcı adımın anlamını bilmeden böylesine cehalet dolu cümleler kurman hoş değil.
Savaşın tekrar alevlenmesinin sebebi, Filistin'in belirli bir ordusunun bulunmamasıdır. Terör örgütü gibi oluşumlar devletten bağımsız olarak Filistin'i kurtarmaya çalışıyor, birinin sıktığı kurşun İsrail'in bütün Filistin'e kan kusturmasına sebep oluyor. Ve bu beni ilgilendirmiyor.
Hocam hala bir şeyler mi anlatmaya calisiyorsunuz bunlara :D Elinize yazık.

Vurursa vursun yesinler birbirlerini. Yeter ki bize dokunmasınlar. En iyi Arap sınırına çok büyük sınır inşa edeceğiz. Meksika duvarı gibi yesinler birbirlerini.
Anti-Tank mayınları döşeyelim.

Sen ileri gidersen ben iki gelirim yoksa Nickin ile bir işim yok. Hah aslinda ayni seyi söylüyoruz. Diplomatik şeyler beni de alakadar etmiyor. Benim demek istediğim insanlar ölmesin. Kimsenin hatasini kimse cekmesin. Yoksa bana ne? Gebersin der geçerim umrumda olur mu? Ama gereksiz yere olmesinler, can cidden kolay değil. Ne olursa olsun ses çıkarın ki Allah korusun yarın öbür gün bizim ne olacağımız belli değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı