İsrail, Gazze'yi vuruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu arkadaslar Filistin sizce gercekten Filistin'i ya da Türkiye'yi sevenler tarafindan mi yönetiliyor? Mahmud Abbas denen Israil kuklasi teneke asla Filistin'in temsilcisi olamaz. Neredeyse bütün Arap ülkeleri ABD ve Israil'in kulu kölesi olmus. BAE, Suudi Arabistan vesaire. Bunlar böyle olmasaydi Israil denen ülke elini kolunu sallayarak Filistin'de dolanamazdi. Hepsi usak konumunda.

Yok Filistin Osmanli'ya ihanet etmis yok Araplar ihanet etmis diyerek herkesi ayni kefeye koyup yapilan kötülügü görmezden mi gelelim? Bu insanliktan nasibini almamis mahlukatlar Mavi Marmara'da sizin 10 vatandasinizi öldürmedi mi? Hem de uluslararasi sularda. Neden sadece Filistin'e bize yaptiklarindan dolayi nefret kusuluyor o zaman?

Israil'in savunulacak hicbir tarafi yok. Elbet günün birinde yaptiklarinin hesabini verecek. Bu devran hep böyle dönmeyecek sonucta. Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner demisler.
Yahu Filistinliler neden yönetimi devirmiyor ülkelerinde 1 tane bile silahlı kuvvet yok ölümden mi korkuyolar zaten hepsi ölecek elinde sonunda neden ihtilal yapmıyorlar ? Bunlar sadece kendini acındırıyor o kadar.

Çok iyi olmuş.

Ermenistan-Azerbaycan savaşı sırasında; Azerbaycan ve Türkiye bayraklarını yere atıp üzerinde tepinen ve "Bizim için de Türkleri öldürün" yazılı pankartlarla sokağa dökülen Filistin bir yanda, Ermenistan haksızdır, Türk topraklarından derhal çekilmelidir diyerek Ermenilere verilen desteklerin kesilmesini sağlayan İsrail diğer yanda. Bu savaşta kimin tarafını tuttuğunuza dikkat edin. Filistin tarafını desteklemek dolaylı yoldan vatana ihanet olduğunu düşünüyorum. AKP hükümeti dahil, dini değerleri kullanabilmek amacıyla Filistin tarafını destekliyormuş gibi duruyor fakat İsrail ülkemizi ziyaret ettiğinde dünyanın en görkemli karşılama törenleri düzenleniyor. Dostu düşmanı iyi ayırın derim ben.

Hocam güzel özetlemişsiniz. Bu arada ilk paragrafta yazdıklarını çok önemli ve filistinlilerce de dillendirilen bilgiler.

Ne anlatıyorsun kardeşim sen.

Dosya Ekleri

• download.jpg
    download.jpg
    10,2 KB · Görüntüleme: 42
  • E1JZSU3VkAUh5-n.jpg
    E1JZSU3VkAUh5-n.jpg
    121,4 KB · Görüntüleme: 35
  • EII8rxVW4AAphUo.jpg
    EII8rxVW4AAphUo.jpg
    142,9 KB · Görüntüleme: 35
Ne anlatıyorsun kardeşim sen.
Konuştuğum, yanlarında çalıştığım onlarca Filistinliden ne dinlediysem onu anlatıyorum. Bu attığın fotoğraflar Filistinlileri temsil etmiyor. Siz bir kere Kudüs'e gidin de görün onların Türkiye sevgisini. Tabi ne anlatıyorum ben değil mi ?

Konuştuğum, yanlarında çalıştığım onlarca Filistinliden ne dinlediysem onu anlatıyorum. Bu attığın fotoğraflar Filistinlileri temsil etmiyor. Siz bir kere Kudüs'e gidin de görün onların Türkiye sevgisini. Tabi ne anlatıyorum ben değil mi ?
Sen akp’ye de basıyorsundur şimdi 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı