İsrail masum ayağına mı oynuyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçin bu mavraları hocam Filistin'in içinde dolaşamazlar bu vakitten sonra. İsrail'in üstünlüğü 60'larda Hizbullah karşısında maraba olunca bitti. Yağmur gibi füze yağarken kimse kimsenin içinde dolaşamaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deviremezler zaten o kadar çapları yok. Ama kendi içlerine de İsrail askerini sokmazlar. Bu açıdan avantajlılar.
Filistin'i çok fazla büyütüyorsunuz. %75'i işgal edildi.

Filistin'i çok fazla büyütüyorsunuz. %75'i işgal edildi.
Evet işgal edildi. Soğuk Savaş döneminde. Kalan %25'ini günümüzde şu anki durumla işgal edilemez diyorum. Hepsi bu. Gidip de İsrail'i devirecekler demiyorum. Onların çapı ne de İsrail'i devireceklermiş. Üç beş atışırlar bir haftaya kalmaz da ateşkes yapıp susarlar. Takılacak bir şey değil.

Gerçek hayat oyuna benzemez. İsrail'in de kendine göre çekinceleri var.
Hocam uluslararası ceza mahkemeleri var hani böyle soykırım olaylarında, savaş olaylarında baş gösteriyor duydunuz mu hiç?

Uluslararası ceza mahkemelerinin ne kadar tarafsız olduğunu tüm dünya iyi biliyor.

Evet işgal edildi. Soğuk Savaş döneminde. Kalan %25'ini günümüzde şu anki durumla işgal edilemez diyorum. Hepsi bu. Gidip de İsrail'i devirecekler demiyorum. Onların çapı ne de İsrail'i devireceklermiş. Üç beş atışırlar bir haftaya kalmaz da ateşkes yapıp susarlar. Takılacak bir şey değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Prime Minister Benjamin spoke by telephone with US Secretary of State Antony Blinken. The Prime Minister thanked him for the American support of Israel's right to self-defense, which the Secretary reiterated during the call.

Prime Minister Benjamin spoke by telephone with US Secretary of State Antony Blinken. The Prime Minister thanked him for the American support of Israel's right to self-defense, which the Secretary reiterated during the call.
Ne sürpriz ABD İsrail'in yanında mıymış? 🤯

Demir kubbenin iki günde hoşaf olduğunu gördük. Kaç tane nokta vuruldu, 6 gün savaşında vurulmayan noktalar dahi vuruldu. Birkaç savaşın ortasından görüntüye bakarsanız görürsünüz, yağmur gibi yağıyor roketler. Geçin bu işleri. Ayrıca siyonistler de dünyayı yönetmiyor, komplo teorilerini azaltın.

Kaliteli demedim. Nicelik olarak üstünler düştükleri yerde de ölüm getirdiklerine göre yeterli.

İsrail haklı filistin umrumda değil sadece çocuklar ölmesin. Tarih tekerrürden ibarettir.

Dostum inan, bu cümleyi kurdun ve çok havalısın.
Kesinlikle aramızda sırtıyorsun. Devlet yönetmen lazım.
Ama ne yazık ki bu cümleyi burada ki 50 kişi dışında kimse bilmeyecek.
Ne demişler?

tarih tekerrürden ibarettir.

Tamam da hocam tutamıyor ki hepsini? Adamlar 100 tane önden dandik füzeyi yolluyor Demir Kubbe onlara odaklanırken arkadan asıl salvoyu gönderiyor. Kaç tane nokta vuruldu diyorum, bunlar canlı bomba değil ya gidip orada patlamıyorlar. Her neyse bu konu burada uzar. Yeterli bugünlük teşekkürler.

Tamam da hocam tutamıyor ki hepsini? Adamlar 100 tane önden dandik füzeyi yolluyor Demir Kubbe onlara odaklanırken arkadan asıl salvoyu gönderiyor. Kaç tane nokta vuruldu diyorum, bunlar canlı bomba değil ya gidip orada patlamıyorlar. Her neyse bu konu burada uzar. Yeterli bugünlük teşekkürler.
Hangi sistem tam koruyabilir? Bilip bilmeden konuşmayın.

Bir gün Türkiye'den kalkan uçaklar İsrail için kalkacak. Çocukları öldürüp masum ayağına yatmak şerefsizliktir. İsrail'in telef olması yakındır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı