İsrail masum ayağına mı oynuyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsrail ordusu: Gazze'deki Hamas ve İslami Cihad hedeflerine 500'den fazla hava saldırısı düzenlendi.

O çocuklara değil. Karşılarına atılan çocuklara. Hamas 8 yaşındaki çocuğu cepheye attı. Haberin var mı?

Var haması da desteklemiyorum zaten masumların ölümünden kimler sorumluysa terörist onlardır. Hamas ta İsrail de suçlu. Böyle videolar İsrail'i temize çıkarmıyor yani.

60 yıl önce Kıbrıs’ta Rumların yaptığı şeylere benzer şeyler yapmaya çalışıyorlar bence. Tabii o derecede vahşet bir daha kolay kolay yaşanamaz. 😁
Orada Garantörlük vardı, Harekat başlatılabiliyordu ama burada Garantörlük yok. Herhangi bir devlet, Cepheye Asker göndersin bakalım, Dünya Savaşı Çıkar. Artık Ortadoğudaki kartların ihalesi kime kalır bilemem.

Dün Filistin İsrail'den iki kenti ele geçirmişti. Ne oldu sonra? Bilen yok mu? Kaybettik mi iki kenti? Denetim hala Filistin'de mi? Filistin gençleri nerede?

Dün Filistin İsrail'den iki kenti ele geçirmişti. Ne oldu sonra? Bilen yok mu? Kaybettik mi iki kenti? Denetim hala Filistin'de mi? Filistin gençleri nerede?
Kim ne yapabilir hocam, sadece bir kentte küçük çatışmalar var o kadar. Ordu müdahale etmiyor hala. Ordunun bir müdahalesiyle bir saate Filistin falan kalmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı