İsrail masum ayağına mı oynuyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Estağfurullah. Hakkın tarafındayım.
Hamas'ın da çok umurundaydı Hak, çok umurundaydı Filistinli siviller değil mi? Canlı kalkan olarak yine kimler öne sürülecek? Terör örgütü sevicilerine karşı en ufak bir saygım yok.

İran kenarda gülüyor açık açık yemlediği Hamas'ın yaptıklarına.

Hamas'ın da çok umurundaydı Hak, çok umurundaydı Filistinli siviller değil mi? Canlı kalkan olarak yine kimler öne sürülecek? Terör örgütü sevicilerine karşı en ufak bir saygım yok.
Yanlış anlaşıldım. Derdim sadece Filistin'in bağımsızlığı. Beni o şekilde hafızalarınıza kazımanızı istemem.

Hocam cevap vermeyin. Çıldırsınlar. Göz ardı edin.

Maalesef sivilleri öne sürme konusunda haklısınız. Bir video gördüm, 5-6 yaşındaki çocuklara "Vurun Tel-Aviv'i" diye propaganda yaptırıyorlar. O yaştaki çocuklara bunu yaptırmak, denilecek söz yok.

Yanlış anlaşıldım. Derdim sadece Filistin'in bağımsızlığı. Beni o şekilde hafızalarınıza kazımanızı istemem.
Sen bundan sonra benim aklımda terör destekçisi olarak kaldın. Sana 50 defa orada olan durumu anlattık, hâlâ İsrail'deki sivillerin ölümlerini, Hamas'ın canlı kalkan olarak Filistin halkını önde tutarak arkadan saldırmasını Hak olarak görüyorsun.

Hamas'ın İslamiyetle, Filistin halkıyla, Filistin'in bağımsızlığıyla yakından uzaktan alakası yok. Bu olan durumu da savunan herkes terör destekçisidir.

İsrail: Şimdilik kara harekatı olmayacak. Operasyonu hava kuvvetlerince genişleteceğiz.

Filistine acımıyorum, bayrakları bile osmanlıya direniş zamanında oluşturulmuştur. Müslüman'ım fakat kudüs'ün ibranilere ait oldugunu yani İsrail'e ait oldugunu düşünüyorum çünkü Müslüman toplumlarımızdan çok daha eski bir tarihe sahipler, ayırca tüm dünyaya Kudüs'ün başkent olduğunu kabul ettirmişler. Yok bazı ülkeler kınadı falan diyorsanız arkadaşlar bir A4 kağıdı ile kınama olmaz onu söyleyeyim. Yani kınama dedigin icraat ile olur tüm İslam ülkeleri dilinin ucu ile kınayıp bıraktı türkçesi kimse sesini çıkarmadı, herkese kabul ettirdi. Uluslararası haritalarda bile kudüs İsrail'in başkenti kabul ediliyor şimdi Gazze'nin bombalanmasını Tunceli'nin bombalanması (1937) gibi düşünün, abi devletlerine zararlılar bu kadar basit. Filistinliler kadar da çıkarcı bir toplum tanımadıgımı eklemek istiyorum. Her türlü kudüs İsrail'in başkenti he desteklemiyorum ama reddedilemez bir gerçek bu, taş atarak korna çalarak Amerika'nın Orta Doğu'daki kalesini yıkamazsınız o kadar basit degil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı