İsrail Mescid-i Aksa'ya saldırı

Bu tam da seni anlatıyor.

Bu ülke Müslüman bir ülke beğenmiyorsan başka ülkeye.

Parasını ver gidelim ayrıca Müslüman falan değil laik devlet sen arabistana gidebilirsin.
Ne güzel demiş sülo başkan. "yallah arabistana" 🤣
Konuyu kitleyin bir şey yapın bununla sohbet etmek işkence gibi.

Bu tam da seni anlatıyor.

Ayrıca nerede söyledim sevmiyorum ülkeyi göster.
Başımıza ne geliyorsa bir şey bilmeyen adamın konuşması, bir konuda iyi olan adamın oturup dinlemesinden geldi.

Ayrıca nerede söyledim sevmiyorum ülkeyi göster.
Başımıza ne geliyorsa bir şey bilmeyen adamın konuşması, bir konuda iyi olan adamın oturup dinlemesinden geldi.

Siz insanlarımıza cahil cühelan demeyi sürdürün bakalım. Fakat bir yandan zevkleniyoruz. Allah'u teala dalga geçip kınadığınız ne varsa başınıza vermeden bu dünyadan gitmeyeceksiniz ki zaten milletimizi cahillikle itham edenlerin hepsi cahil olmasın.

Siz insanlarımıza cahil cühelan demeyi sürdürün bakalım. Fakat bir yandan zevkleniyoruz. Allah'u teala dalga geçip kınadığınız ne varsa başınıza vermeden bu dünyadan gitmeyeceksiniz ki zaten milletimizi cahillikle itham edenlerin hepsi cahil olmasın.

Cahil diyorum çünkü cahilsin benim de cahil olduğum birçok konu var haksız olunca hep böyle milleti din yoluyla kandır.

Türk askeri İsrail'e girecek ha bugün ha yarın işinize gelse de gelmese de.
Yaşınız yettiğinde gönüllü olarak en başta gidebilirsiniz sizi tutan yok. Size savaş o kadar basit geliyor olabilir veya çevrenizde kimse şehit olmamış olabilir fakat ateş düştüğü yeri yakıyor. Konuşmak ne kadar kolay sizin için değil mi? Hiç duymadınız tabii şehit çocuğunun ''baba'' diye ağladığını. Sizin için çok basit ''eğ eğ eğ 83 Kudüs eğ eğ'' diye gezmek. Mehmetçik zaten sizin oyuncağınız emrinize amade hepsi. Oturduğunuz yerde çay içerken ne rahat konuşuyorsunuz. Sinirlenmemek elde değil.
"Çok faşist bir düşünce" İsrail'e karşı düşman olmak ve oraları yok etmek ne zamandan beridir faşist düşünce oldu?
Filistin halkına gelince üzülüp işin içine İsrail halkı gelince neden bu kadar gaddarlaşıyorsunuz anlamadım. Umuyorum ki troll hesabısınızdır yoksa böyle bir düşünceye sahip olmanız beni endişelendiriyor.
Kimin ülkesinden kimi kovuyorsun kardeşim sen?

Ya bırakın Allah aşkına çıkmışlar meydanlarda TSK Kudüs'e diye bağırıyor. Hepsi boş teneke. Tıngırdamaktan başka yaptıkları yok. Buyur yol orada uçak orada al silahını git savaş Filistinli kardeşlerinle o zaman? Bunlar 3 sene öncede Afrin'e gidiyordu bu tayfa. Sonra bedelli askerlik çıktı hepsi bedelli yaptı 😁😁😁
Bizim milliyetci-muhafazakar kesim kadar boş teneke kesim yoktur. Anca hamaset yapar konuşurlar dikkate almayın.

“Kutsal Topraklar” sonuçta. Üzerinde kan ve savaş eksik olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı