İsrail saldırılarından sonra Filistin karşılık veriyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsrail'in, Filistine yaptığı füze saldırılarından sonra, Filistin aynı şekilde füzelerle İsrail'in şehirlerini bombalamaya başladı. Demir Kubbe savunma sistemi anlık olarak havada vursa bile çoğu füze şehirlere düşmüş bulunmakta!

Not: Görüntülerde +18 kan vs. bulunmamaktadır. Sadece bomba düşme anları vardır.

Demir Kubbe savunma sisteminin füzeleri vurduğu an: Streamable Video

İsrail'e ait şehir otobüslerinin vurulduktan sonra ki anı: Streamable Video

Filistin'in füzeleri fırlatma anı: Streamable Video

İsrail'e füzelerin düşme anı:

İsrail'in Lod şehri, Filistin tarafından işgal edildi.
Lod Belediye Başkanı: "Tüm İsrailliler bilmeli, kontrol kaybedildi. Sinagoglar yakılıyor, yüzlerce araba ateşe verildi. Sokaklarda yüzlerce eşkıya Arap dolaşıyor. Burada iç savaş patlak verdi."

Tel Aviv'de, Yahudiler yoldan geçen sivil bir aracı taş yağmuruna tuttu.

İsrail’de sirenler çalınarak halka sığınaklara girme çağrısı yapıldı. Ben Gurion Havaalanı’ndaki uçuşlar da iptal edildi. Uçuşlar Kıbrıs'a yönlendiriliyor.

Saat 00:53
İsrail/Ashkelon'da siren çalıyor. Gazze'den yeni füzelerin ateşlendiği belirtiliyor.

Hamas'ın attığı füzeler sonucunda İsrail/Aşkelon bölgesinde bir elektrik santrali vuruldu. Türk şirketi Zorlu Holding'in vurulan elektrik santralinin %25 ortağı olduğu iddia ediliyor.

ABD'nin New York kentinde Filistinliler ile İsrailliler düzenlenen yürüyüşler esnasında birbirlerine girdi.

Son düzenleme:
İsrail'in yaptıklarına bakın Arapların yaptıklarına bakın, karar verin. İsrail'in bize, Türklere desteği daha çok. Azerbaycan'ın bağımsızlığını tanıyan ilk ülkelerden İsrail. Uygur Türklerini desteleyen ülke İsrail. Araplar ne yaptı? Çin'in soykırımını destekledi.

Arapların da eli kanlı zalimlik konusunda. Zamanında az mı canlı bomba patladı? Az mı masum Yahudi öldü?
Oyumu Arap milliyetinden yana kullanıyorum.

İsrail'in yaptıklarına bakın Arapların yaptıklarına bakın, karar verin. İsrail'in bize, Türklere desteği daha çok. Azerbaycan'ın bağımsızlığını tanıyan ilk ülkelerden İsrail. Uygur Türklerini desteleyen ülke İsrail. Araplar ne yaptı? Çin'in soykırımını destekledi.

Arapların da eli kanlı zalimlik konusunda. Zamanında az mı canlı bomba patladı? Az mı masum Yahudi öldü?
Tarihte de Araplar çok fazla kez sırtımızdan vurdu bizi. İsrail arkamızda durabilir fakat temkinli olmak lazım. 2 ülkenin olaylarına fazla karışmamalıyız bana göre.

Oyumu Arap milliyetinden yana kullanıyorum.
Demek ki tarihi bilmiyorsun.
Filistin Türkiye'nin dost ya da kardeş ülkesi falan değildir. Çoğunluğu Müslüman ve halkı vicdanlı bir ülke olarak bizi sadece Mescid-İ Aksa ve katledilen masum insanlar ilgilendiriyor.

Müslüman ülke olduğu için Filistin'i dostumuz sananlar olabilir, Filistin'in Türkiye'ye karşı yaptığı şeyler sadece birkaçı:

- Filistin, Osmanlı'ya karşı yapılan Arap ayaklanması sonucu kurulmuştur.
- PKK'nın kuruluş yıllarında örgüte ev sahipliği yaparak teröristleri eğiten Filistin.
- Elçilerimizi şehit eden Asala terör örgütüne ev sahipliği yapıp yardım eden Filistin.
- Mesud Barzani isimli teröristin Kürdistan hayalini destekleyen Filistin.
- Osmanlı İmparatorluğuna ihanet ederek Kudüs'ü İngilizlere teslim eden Filistin.
- Kanal Harekatı sırasında halifenin çağrısına uymayarak Türk ordusuna saldıran Filistin.
- Azerbaycan'ın 2783 şehit verdiği Karabağ'ın kurtarılması operasyonunda Ermenistan'ı destekleyen Filistin.
- YPG terör örgütüne karşı başlatılan Zeytindalı Harekatı, Barış Pınarı Harekatı ve Fırat Kalkanı Harekatına karşı çıkan Filistin.
Bu listeye Doğu Türkistan'ı da ekle. Hani katledilen Uygur Türklerine karşı Türkiye olarak sessiz kaldığımız ama İsrail'in Türkleri desteklediği olay. Filistin Çin'i destekliyordu orada.

Çok iyi oluyor Allah güç kuvvet versin Müslümanlara. Yıllardır zulüm uygulayan bu pisliklere acımak yok artık. Bu çocuklar dünyaya gözlerini açtıkları zaman üzerlerine bombalar yağıyor. Tek suçları ise Müslüman olmaları.

Eki Görüntüle 1019264
Adolf Hitler keşke zamanında yakmışken tamamını bitirseymiş. Böyle bir görsel olmazdı şimdi. Hamile Filistinli kadını tekmeleyerek öldüren, çocukları işkence ederek öldüren İsrail askerini canlı canlı fırına koymak istiyorum. Neredesin be Adolf Hitler? Tam şu anda Hitler gibi birisine ihtiyacımız var. Umarım öyle birisi çıkar ve şu zulmü bitirir artık.

Aynı Allah bazı insanlara Hamas gibi bir terörist grubun eylemlerini savunmayacak kadar da beyin verir inşallah.

Hastayım şu çocuklarda ölüyor duyarına, a haber izleyen kapıyor klavyesini geliyor.

Bunun bir de teknolojik olarak saldırısı var, eğer Türkiye de bulaşırsa siber saldırılar bayağı artar.
İnternette Ayyıldız tim, İsrail'e ait savunma sistemlerini hackledi gibi yazılar var fakat bana troll gibi geliyor. Muhtemelen öyledir.
İzzettin Kassam Tugayları: "Önümüzdeki saatlerde saldırılar 2 kat artacak."
Netanyahu'nun Filistin yıldızlarının altında verdiği poz tepki topladı.
IMG_20210512_013557_743.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı