İsrail saldırılarından sonra Filistin karşılık veriyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsrail'in, Filistine yaptığı füze saldırılarından sonra, Filistin aynı şekilde füzelerle İsrail'in şehirlerini bombalamaya başladı. Demir Kubbe savunma sistemi anlık olarak havada vursa bile çoğu füze şehirlere düşmüş bulunmakta!

Not: Görüntülerde +18 kan vs. bulunmamaktadır. Sadece bomba düşme anları vardır.

Demir Kubbe savunma sisteminin füzeleri vurduğu an: Streamable Video

İsrail'e ait şehir otobüslerinin vurulduktan sonra ki anı: Streamable Video

Filistin'in füzeleri fırlatma anı: Streamable Video

İsrail'e füzelerin düşme anı:

İsrail'in Lod şehri, Filistin tarafından işgal edildi.
Lod Belediye Başkanı: "Tüm İsrailliler bilmeli, kontrol kaybedildi. Sinagoglar yakılıyor, yüzlerce araba ateşe verildi. Sokaklarda yüzlerce eşkıya Arap dolaşıyor. Burada iç savaş patlak verdi."

Tel Aviv'de, Yahudiler yoldan geçen sivil bir aracı taş yağmuruna tuttu.

İsrail’de sirenler çalınarak halka sığınaklara girme çağrısı yapıldı. Ben Gurion Havaalanı’ndaki uçuşlar da iptal edildi. Uçuşlar Kıbrıs'a yönlendiriliyor.

Saat 00:53
İsrail/Ashkelon'da siren çalıyor. Gazze'den yeni füzelerin ateşlendiği belirtiliyor.

Hamas'ın attığı füzeler sonucunda İsrail/Aşkelon bölgesinde bir elektrik santrali vuruldu. Türk şirketi Zorlu Holding'in vurulan elektrik santralinin %25 ortağı olduğu iddia ediliyor.

ABD'nin New York kentinde Filistinliler ile İsrailliler düzenlenen yürüyüşler esnasında birbirlerine girdi.

Son düzenleme:
Çok iyi oluyor Allah güç kuvvet versin Müslümanlara. Yıllardır zulüm uygulayan bu pisliklere acımak yok artık. Bu çocuklar dünyaya gözlerini açtıkları zaman üzerlerine bombalar yağıyor. Tek suçları ise Müslüman olmaları.

Eki Görüntüle 1019264
Adolf Hitler keşke zamanında yakmışken tamamını bitirseymiş. Böyle bir görsel olmazdı şimdi. Hamile Filistinli kadını tekmeleyerek öldüren, çocukları işkence ederek öldüren İsrail askerini canlı canlı fırına koymak istiyorum. Neredesin be Adolf Hitler? Tam şu anda Hitler gibi birisine ihtiyacımız var. Umarım öyle birisi çıkar ve şu zulmü bitirir artık.
@TÇB @İsmail6116 @aaahollyaa
Hoşunuza mı gidiyor zulüm neye kızdınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küçük bir kızçocuğu 3-5 yaşında var ya da yok. Psikolojisi o kadar kötü bir hale gelmiş ki, kafalarına atılan füzeyi oyun sanıyor artık. Her ne kadar gülseler de içleri korkudan tir tir titriyor, babası bunu hiç belli etmemeye çalışıyor kızına. Buna karşı yapabilecekleri tek şey, füzenin evlerine isabet edip kendilerini paramparça etmemesi için Allah'a dua etmek. Savaşta paramparça olmuş çocuk cesedi, İsrail polisinin yaptığı işkenceler gibi çok iğrenç görüntüler var internette. Buraya atmayayım şimdi gidin kendiniz bakın. Bunları yapan kişilere en ağır şekilde karşılık verilmelidir. Oturduğun yerden "İsraili kınıyoruz" yazıp sonra dizini izlemeye devam etmekle olmaz. En feci şekilde ölümü hakediyor bunlar. Hitler gibi birisi yeniden ortaya çıkmalı ve bu zulme bir son vermeli. Bu katliamdan rahatsız olmuyorsanız insanlığınızdan şüphe ederim.

@TÇB @İsmail6116 @aaahollyaa
Hoşunuza mı gidiyor zulüm neye kızdınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küçük bir kızçocuğu 3-5 yaşında var ya da yok. Psikolojisi o kadar kötü bir hale gelmiş ki, kafalarına atılan füzeyi oyun sanıyor artık. Her ne kadar gülseler de içleri korkudan tir tir titriyor, babası bunu hiç belli etmemeye çalışıyor kızına. Buna karşı yapabilecekleri tek şey, füzenin evlerine isabet edip kendilerini paramparça etmemesi için Allah'a dua etmek. Savaşta paramparça olmuş çocuk cesedi, İsrail polisinin yaptığı işkenceler gibi çok iğrenç görüntüler var internette. Buraya atmayayım şimdi gidin kendiniz bakın. Bunları yapan kişilere en ağır şekilde karşılık verilmelidir. Oturduğun yerden "İsraili kınıyoruz" yazıp sonra dizini izlemeye devam etmekle olmaz. En feci şekilde ölümü hakediyor bunlar. Hitler gibi birisi yeniden ortaya çıkmalı ve bu zulme bir son vermeli. Bu katliamdan rahatsız olmuyorsanız insanlığınızdan şüphe ederim.
Olan halka oluyor farkındaysan. Bu arada Filistinlilerin ne kadar pisliklik yaptığına araştırmanı öneririm. Çocuk intihar bombacı kullanmaları gibi.

Bu kadar nasıl ilerleyebildiler anlayamadım. Yahudiler korkaktır dedikde bu kadar da beklemiyorduk.
İşin kötü yanı bu ilerleme sonuna kadar devam etmezse İsrail'in elinde daha çok sebep olacak. Durmadan ilerlemeleri gerekli.
Yoksa İsrail savaş uçağı bile kaldırabilir.

İsrail'in orada işgalci olduğunu unutmamak gerek. Ne olursa olsun her halk kendi toprak bütünlüğünü koruma derdindedir. Bu insanlarda bunun peşinde.
Arap düşmanlığı yapmanın pek yeri ve zamanı değil.

Müslüman, Yahudi, Hristiyan, şu bu. Sıktı bu din, inanç, topluluk genelleme muhabbeti. Ortada ölen bir sivil varsa o hareketin haklı bir sebebi yoktur, bu Filistin içinde geçerli İsrail içinde. Her savaşta aptal siyasetçilerin hareketleri yüzünden siviller zarar görüyor, hiç uğruna. "umarım Adolf Hitler gibi birisi gelirde hepsini temizler!" tipi söylemler sonucunda onlardan bir farkınız kalmıyor. Eğer Karma yönünden bakarsak Filistin, Uygur Türklerine yapılan soykırımı desteklemişti, peki bundan dolayı halkın ölmesi mi gerekli? Söz etmeyerek bizde Uygur soykırımını destekliyoruz, demek ki bizimde bir farkımız yok. Aptal devlet adamlarının yaptıkları yüzünden siviller ölmemeli. Ortadan kaldırılması gerekenler halk değil, onları yönetenler.

Bu kadar nasıl ilerleyebildiler anlayamadım. Yahudiler korkaktır dedikde bu kadar da beklemiyorduk.
İşin kötü yanı bu ilerleme sonuna kadar devam etmezse İsrail'in elinde daha çok sebep olacak. Durmadan ilerlemeleri gerekli.
Yoksa İsrail savaş uçağı bile kaldırabilir.

İsrail'in orada işgalci olduğunu unutmamak gerek. Ne olursa olsun her halk kendi toprak bütünlüğünü koruma derdindedir. Bu insanlarda bunun peşinde.
Arap düşmanlığı yapmanın pek yeri ve zamanı değil.
Yapsak da yapmasak da İsrail kazanacak.

Müslüman, Yahudi, Hristiyan, şu bu. Sıktı bu din, inanç, topluluk genelleme muhabbeti. Ortada ölen bir sivil varsa o hareketin haklı bir sebebi yoktur, bu Filistin içinde geçerli İsrail içinde. Her savaşta aptal siyasetçilerin hareketleri yüzünden siviller zarar görüyor, hiç uğruna. "umarım Adolf Hitler gibi birisi gelirde hepsini temizler!" tipi söylemler sonucunda onlardan bir farkınız kalmıyor. Eğer Karma yönünden bakarsak Filistin, Uygur Türklerine yapılan soykırımı desteklemişti, peki bundan dolayı halkın ölmesi mi gerekli? Söz etmeyerek bizde Uygur soykırımını destekliyoruz, demek ki bizimde bir farkımız yok. Aptal devlet adamlarının yaptıkları yüzünden siviller ölmemeli. Ortadan kaldırılması gerekenler halk değil, onları yönetenler.
Burda kimse tarafsız olamıyor ben tarafsızım diyen yalan söyler. Ben sadece şunu demek istiyorum. Filistinde İsraile saldırdı orda da ölenler, yaralanlar oldu bunu sadece israil yapmadı. Ama medyada Sadece israil gösteriliyor.

Şimdi İsrail gibi dünyanın en büyük devletlerinden birisine hatta en büyüğüne belki de Filistin'in saldırıya geçmiş olmasını adlandıramıyorum. Tabii, Filistin'i canı gönülden destekliyorum fakat karşılarındaki ülke çok ama çok güçlü.

Siyonistlerin mutlaka bu işte de bir planı olmalı. Yani Filistinlilerin ateşlemesi hakkında. Tahminimce, tüm Filistin topraklarını da ele geçirip zulüm edecekler halka.

Yazık, çok yazık. Arap meselesinden dolayı sevmesek dahi, ucu bize dokunuyor. Nasıl mı?

Filistin'i kale gibi düşünün. Tampon bölge de diyebiliriz.
Suriye gitmiş, Irak gitmiş, İran zaten ABD'ye teslim, Suudiler de aynı şekil. Türkiye için ciddi tehlike arz ediyor bu durum.

Şunu unutmayalım ki; sustukça sıra bize gelecek.

Burda kimse tarafsız olamıyor ben tarafsızım diyen yalan söyler. Ben sadece şunu demek istiyorum. Filistinde İsraile saldırdı orda da ölenler, yaralanlar oldu bunu sadece israil yapmadı. Ama medyada Sadece israil gösteriliyor.
Ben ne İsrail ne de Filistin'in tarafındayım, kim kimin toprağındaymış vesaire ilgilenmiyorum açıkçası, ölen insanlara üzülüyorum, umarım şu saçmalık bir an önce biter ve insanlığın aptal döngüsünü kırarak barışa imza atarlar diyeceğim ama pek mümkün görünmüyor maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı