İsrail'i Neden Desteklemeliyiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz haması maması savunmuyoruz. Bunu anlamıyorsun. Halk ölüyor. Çocuk yaşlı kadın fark etmez. Mesele budur. Katliamdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunu bir dinle belki ne demek istediğimizi birazcıkda olsa anlarsın.

Hocam boşuna uğraşma, anlamaz bunlar.
Millet sanıyor ki biz ülkelere ırklara göre birini destekliyoruz.
Adamlar sokak ortasında çocuk yakıyor çocuk, kadın öldürüyor. Hala boş boş İsrail satın almış cart curt diyor.

Bizim tek derdimiz ölen masum insanlar ama yok anlamıyor bizim millet uğraşma yorma kendini.

İsrail o çocukları, kadınları öldürmese bana ne aralarında savaştan? Ne yaparsa yapsın, benim ülkem dışımdaki savaş der geçerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz haması maması savunmuyoruz. Bunu anlamıyorsun. Halk ölüyor. Çocuk yaşlı kadın fark etmez. Mesele budur. Katliamdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunu bir dinle belki ne demek istediğimizi birazcıkda olsa anlarsın.
Bende diyorumki halkın ölmesinin sebebi Hamas. İsrail, kendini barış alanında Mısır ve Ürdün ile barış anlaşması yaparak kanıtlamış bir ülke. Teknoloji, bilim, üretim ve halkının özgürlüğüne ve demokrasisine önem verme konusunda örnek alınması gereken bir Devlet. Böyle bir durumda bizim Filistin'i sorgulamamız gerekir. Ne yapsın İsrail boş araziye mi füze atsın? Savaş bu.

Hocam boşuna uğraşma, anlamaz bunlar.
Millet sanıyor ki biz ülkelere ırklara göre birini destekliyoruz.
Adamlar sokak ortasında çocuk yakıyor çocuk, kadın öldürüyor. Hala boş boş İsrail satın almış cart curt diyor.

Bizim tek derdimiz ölen masum insanlar ama yok anlamıyor bizim millet uğraşma yorma kendini.

Filistin'in attığı bombalar nereye düşüyor? Hamas lideri yahudilerin kafasının kesilmesi hakkında neler söylüyor? Araştırmadan 2-3 akit haberi kaynak edinen insandan öğrenip yazmayın şuraya, forumun kalitesini düşürüyorsunuz.

Bende diyorumki halkın ölmesinin sebebi Hamas. İsrail, kendini barış alanında Mısır ve Ürdün ile barış anlaşması yaparak kanıtlamış bir ülke. Teknoloji, bilim, üretim ve halkının özgürlüğüne ve demokrasisine önem verme konusunda örnek alınması gereken bir Devlet. Böyle bir durumda bizim Filistin'i sorgulamamız gerekir. Ne yapsın İsrail boş araziye mi füze atsın? Savaş bu.
Biz Haması mı destekliyoruz? Haması bitirme şansımız bizim buradan yok. İsrail o topraklara girse ne yapacak? Mescidi Aksayı yıkacak üstüne kızlara tecavüz edip öldürecek. Bizde helal olsun İsrail diyeceğiz.
Sonra vaad edilmiş topraklar için rotalarını bize kıracaklar. O zamanda medeniyet getirirler diye bekleriz. Demokrasi getirirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı