İsrail'i Neden Desteklemeliyiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Arapları savunuyorum demedim. Ölen masum çocukları savunuyorum dedim.
Tamam işte onların sorumlusu Hamas, İsrail bile vaktinde Filistin'e destek yollamış, diğer ülkelerde yardım etmiş gitmişler füze almışlar. Hiç Filistin'in binaları, okulları sağlamlaştırdığını gördün mü? Hayırsa, bunun amacı ölen sivillerin arkasına sığınarak acıtasyon yapmak. Filistin'in amacı İsrail'i bir şekilde oradan atmak.

Onlar İsrail'de de var, Filistin'de iki üç çocuk ölünce filistin haklı olmaz.

Tartışmaya devam etmeyeceğim. Kendi düşünceniz dışında hiçbir düşünceyi kabul etmiyorsunuz çünkü. Forumda bu kadar küçük yaşta insanlar varken siyasi başlıkların açılmaması gerektiğini düşünüyorum, umarım yöneticiler görüyordur bunları.

Türkiye'nin dostu, kardeşi falan yoktur bu dünyada. Adam olursan eğer eğitiminle, demokrasinle, insan haklarınla, adaletinle, teknolojinle diğer adam ülkeler de yanında olur çıkarları için. Olmazsan işgal ederler, bu kadar basit.

Türkiye'nin dostu, kardeşi falan yoktur bu dünyada. Adam olursan eğer eğitiminle, demokrasinle, insan haklarınla, adaletinle, teknolojinle diğer adam ülkeler fr yanında olur çıkarları için. Olmazsan işgal ederler, bu kadar basit.

E bizde her ülkeye "sen kimsin ya!" çektiğimiz için adam akıllı dostumuz yok.

Tartışmaya devam etmeyeceğim. Kendi düşünceniz dışında hiçbir düşünceyi kabul etmiyorsunuz çünkü. Forumda bu kadar küçük yaşta insanlar varken siyasi başlıkların açılmaması gerektiğini düşünüyorum, umarım yöneticiler görüyordur bunları.

Yaşım küçük olmasına rağmen senden bilgili ve araştırmacıyım. Senin yaşın kaç bilmiyorum fakat haberlerde gördüğüm her şeyi gerçek sanmıyorum, sorguluyorum. Sen bu kadar cahilken tartışmaya devam etmeye gerek yok zaten.

Benim merak ettiğim acaba filistinin yerinde başka bir ülke olsaydı o da hristan olsaydı durumlar nasıl olurdu acaba

Bu kadar İsrail desteklenir miydi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı