İsrail'i Neden Desteklemeliyiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siyonist lafını duyduktan sonra okumayı bıraktım. Ben kaynaklarla geliyorum sen safsatalar ile.

Al Siyonizm nedir? Bu bir idoloji hikaye değil. Yahudilik içindeki bir mezheb gibi. Safsatalık bir tarafı yok. Şuan dünya da İsrail devletinin kurulmaması gerektiğini savunan Yahudiler var.
Bir çok farklı fikir var. Herifler amacı bu işte.

Hahahaha. Yazık sana çocuk. İnsanlara bilgisayar konularında yardımcı olabilecek seviyede bilgiye sahip olduğum için katıldığım bu forumda 14 yaşındaki bir çocuk tarafından cahil ilan edilmek oldukça komik.

14 yaşında senden akıllı milyonlarca insan var bu dünyada, onlardan biri de benim. Duygusu mantığının önüne geçmiş birine ne denir ki?

İsrail devletinin kurulmaması gerektiğini savunan Yahudiler var.
1034024_cover.jpg

Al Siyonizm nedir? Bu bir idoloji hikaye değil. Yahudilik içindeki bir mezheb gibi. Safsatalık bir tarafı yok. Şuan dünya da İsrail devletinin kurulmaması gerektiğini savunan Yahudiler var.
Bir çok farklı fikir var. Herifler amacı bu işte.
Sizin amacınızda Anti-Semitizm. İsrail oldukça demokratik bir ülkedir. Nasıl iktidara oy atınca Şeriat gelmiyorsa, İsrail, Filistin'i ele geçirince de Müslümanlara tecavüz, katliam olmayacak. Hatta, Filistinliler, İsrail altında yaşarsa çok daha rahat bir yaşam sürerler çünkü hükümetin gözünde onların değeri olacak ve canlı kalkan olmaktan çıkacaklar.

Arkadaşın çok fazla özgüveni var, ego gibi bir an patlayabilir. Fazla yükseklerde geziyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı