ISS geçiş işlemlerini ne zaman başlatmalıyım?

Şikayet olmayan ISS yok. Kendim Millenicom kullanıyorum. İnternet hızımı durduk yere düşük hıza sahiplenmişti. 1 ayda anca çözüme kavuşmuştu. Türk Telekom ekibi saha dolabında ki sorunu en sonunda kabul etmişti. Sürekli ev içi tesisatınız sorunlu diyorlardı.
Sorunsuz ISS yok ne yazık ki.
Abone olduktan sonra geçiş işlemi 3 ay boyunca yapılamıyor sanırım.

Evet 3 ay yapılmıyor hocam sizide Türk.net e beklerim :D .Maalesef ki sorun yaşanıyor. Arkadaşınız geçecekse yoksa davet kodunuz ben verebilirim hocam varsa sağlık olsun. Ama kendim sorunsuz kullandığım öneriyorum ping değeri falan merak ediyorsanız veya şimdiye kadar yaşadığım sorunların nasıl çözüldüğünü paylaşabilirim fikir olur.

Evet 3 ay yapılmıyor hocam sizide Türk.net e beklerim :D .Maalesef ki sorun yaşanıyor. Arkadaşınız geçecekse yoksa davet kodunuz ben verebilirim hocam varsa sağlık olsun. Ama kendim sorunsuz kullandığım öneriyorum ping değeri falan merak ediyorsanız veya şimdiye kadar yaşadığım sorunların nasıl çözüldüğünü paylaşabilirim fikir olur.
Bir arkadaşı kod vermişti. Kendim içinde eğer bir daha sıkıntı yaşarsam başka iss ye geçişi o zaman düşünüyorum. Siz ne sorunu yaşamıştınız ve ne kadar sürede halletmişlerdi?

Bir arkadaşı kod vermişti. Kendim içinde eğer bir daha sıkıntı yaşarsam başka ISS'ye geçişi o zaman düşünüyorum. Siz ne sorunu yaşamıştınız ve ne kadar sürede halletmişlerdi?

Hocam benim yükleme hızım 6'dan 1'e düşmüştü. Destek kaydı açtım o gün içinde hemen döndüler TT'ye iletmişlerdi diğer gün uyandım destek kaydına mesaj gelmişti sorununuz çözüldü diye düzelmişti. IPv6 testleri başladı ona kabul ettiler IPv6 kullanıyorum. Çok memnunum anlıyacağın :D.

Hocam benim yükleme hızım 6'dan 1'e düşmüştü. Destek kaydı açtım o gün içinde hemen döndüler TT'ye iletmişlerdi diğer gün uyandım destek kaydına mesaj gelmişti sorununuz çözüldü diye düzelmişti. IPv6 testleri başladı ona kabul ettiler IPv6 kullanıyorum. Çok memnunum anlıyacağın :D.
Diğer iss ler IPV4 te di mi? Bir de faturalandırma ay sonu veya başı oluyor di mi?

tam olarak ne zaman geçiş yaptınız? Ceza ödediniz mi eğer erken geçtiyseniz?
Taahhütümüz 12 ocak salı günü bitiyordu. Ben ise çarşamba gibi evrakları yazdırıp perşembe günü ptt kargo ile gönderdim. Giresun'da yaşadığım için pazartesi vardı kargom. Sonrasında onayım alındı ve geçiş işlemim 15i gibi tamamlandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı