ISS müşteri hizmetlerine DSLAM sınırlama meselesi nasıl anlatılır?

24 Dakikadır görüşüyordum ve bir ton soru sordum başvuruyu yapacaktım mesajınızı gördüm, başvuruyu yaptırmadım. Ben hangi firmadan hizmet alacağım yahu?
Kötünün iyisi TurkNet ve Netspeed kaldı ya da TT'den hizmet alacaksınız 😑
Kurulum ücreti de varmış. Ben en iyisi sizin davet kodunuzu alayım ve Millenicom'u taşıyayım bakalım. Davet kodunuz nedir? @213082
Taşıma yaparsanız kurulum ücreti ödemiyorsunuz diye biliyorum. Üstüne davet kodu ile ücretsiz 1 ay kullanabilirsiniz.

@Prism Şimdi de asıl sıkıntı bu... Sonradan hız yükseltebiliyor muyuz?

Eki Görüntüle 851106
Evet, kurulumdan sonra yükseltebiliyorsunuz. Yapamazsanız yardımcı olurum.
Tüm müşteriler için VDSL aboneliklerde hat 35 Mbps açılır, 10 TL fark ile altyapın destekliyorsa 50/75/100 paketlerinden istediğine geçebiliyorsun.

Müşteri hizmetlerini aradım 10 TL karşılığında en fazla 50 Mbps karşılıyor altyapınız dedi.

Millenicom köşede elimde koz olarak kalsa, sıfırdan kurulum yapsam kurulum ücretiyle beraber ve memnun kalmasam, bu durumda tamamiyle iade ediyor musunuz dedim evet dedi. Yani kurulum ücreti, paket bedeli herşeyi iade ediyorlarmış.

50 Mbps hız sunabiliriz diyor, ne yapsam şaşırdım.

Hizmetten memnun kalırsanız hat değerlerini DH'de bulunan yetkili arkadaşa atıp durumu anlatın. Bir ihtimal yardımcı olabilir.

Şu anlık 1. hedef sorunsuz hizmet olmalı...

Yani kurulum ücreti, paket bedeli herşeyi iade ediyorlarmış.
Bak bunu bilmiyordum, aslında gayet güzelmiş...

Müşteri hizmetlerini aradım 10 TL karşılığında en fazla 50 Mbps karşılıyor altyapınız dedi.

Millenicom köşede elimde koz olarak kalsa, sıfırdan kurulum yapsam kurulum ücretiyle beraber ve memnun kalmasam, bu durumda tamamiyle iade ediyor musunuz dedim evet dedi. Yani kurulum ücreti, paket bedeli herşeyi iade ediyorlarmış.

Hocam kurulum ücreti iade edilmiyordu sanırım. Araştırmanızı öneririm.

MHye pek bakmayın.
Altyapınızı sorguladıklarında bu hız gözüktüğü için 50 Mbps hız sunabiliriz diyorlar. Benim için de aynı şeyi söylediler, mesafeden dolayı 56 Mbps destekliyor gözüküyordu altyapım.
Geçtikten sonra hat değerlerime bakınca 75 Mbps alabileceğimi gördüm, destek kaydı açarak 75 Mbps paketine 10 TL farkla geçmek istiyorum dedikten sonra geçirdiler.

Çağrı yarıda kesilmişti az önce yeniden arandım. Başvuruyu o zaman internetten yapacağım dedim. Benimle yapmamanızın sebebini öğrenebilir miyim dedi. Biraz daha araştırıp ona göre başvuracağım derken suratıma kapattı telefonu.

Sizin müşterileriniz, müşteri hizmetlerine ulaşamıyor ben bunu çok görüyorum dediğimde ise karalama kampanyası falan dedi.
Siteden açılan destek taleplerine verilen cevapların hazır cevaplar içerdiğini söyledim, öyle bir şey yok dedi. Harbi çıkmaza girdim şimdi.

Çağrı yarıda kesilmişti az önce yeniden arandım. Başvuruyu o zaman internetten yapacağım dedim. Benimle yapmamanızın sebebini öğrenebilir miyim dedi. Biraz daha araştırıp ona göre başvuracağım derken suratıma kapattı telefonu.

Sizin müşterileriniz, müşteri hizmetlerine ulaşamıyor ben bunu çok görüyorum dediğimde ise karalama kampanyası falan dedi.
Siteden açılan destek taleplerine verilen cevapların hazır cevaplar içerdiğini söyledim, öyle bir şey yok dedi. Harbi çıkmaza girdim şimdi.
Kimse durduk yere hiçbir firmayı kötülemez. Karalama kampanyası demek nedir ya?

İyi ki çağrı kayıtlarını tutuyorum. En sonunda atıcam bir tanesini, dinle dinle gül arkadaş. :D
Hocam kafanızın karışmaması için söyleyim. Ben telefonla müşteri hizmetlerine hiç ulaşamadım. Çoğu kişiden de gözlemlerime göre destek kayıtlarına kopyala yapıştır cevaplar atıyorlar. Benim 2-3 kere işim düştüğü için oraya bu konu hakkında bir şey diyemeyeceğim. ComNet'e de bakabilirsiniz. @erengore hocam kullanıyordu ve memnun diye biliyorum.

Geri
Yukarı