ISS müşteri hizmetlerine DSLAM sınırlama meselesi nasıl anlatılır?

@erengore Keşke GigaFiber kullansam hocam.
TT VDSL altyapısında TurkNet 75 Mbps paketini kullanıyorum.
Son 2 gündür bölgesel bi sorunum vardı (dünden beri sıkıntı yok) akşam 8 gibi TurkNet yurtiçi ve yurtdışı hop noktaları patlıyordu. Bundan dolayı sayfalar 5 dakikada açılıyordu, mesajlarım gitmemezlik yapıyordu.
Bunu kaç kere destek kaydı açarak onlara ilettim fakat görüldüğü gibi, tracert atmama rağmen tracert istiyor benden :) Yazdıklarımı okumadıklarından eminim.

@erengore Keşke GigaFiber kullansam hocam.
TT VDSL altyapısında TurkNet 75 Mbps paketini kullanıyorum.
Son 2 gündür bölgesel bi sorunum vardı (dünden beri sıkıntı yok) akşam 8 gibi TurkNet yurtiçi ve yurtdışı hop noktaları patlıyordu. Bundan dolayı sayfalar 5 dakikada açılıyordu, mesajlarım gitmemezlik yapıyordu.
Bunu kaç kere destek kaydı açarak onlara ilettim fakat görüldüğü gibi, tracert atmama rağmen tracert istiyor benden :) Yazdıklarımı okumadıklarından eminim.
İnşallah düzelecektir hocam. Bu arada evet TürkNet pek müşterilere karşı aktif değil bencede okumamışlardır. Dilerseniz farklı bir İSS'de tercih edebilirsiniz. Ve evet tracert sonuçlarınıza bakmıştım. Anormal bir durum söz konusuydu. Bence başka bir İSS tercih edebilirsiniz hocam. Başta Comnet'i aşırı beğenmemiş birkaç kusur bulmuştum ancak belki görmüşsünüzdür şu günlerde bana 150 Mbps civarında download sağlıyorlar.
Screenshot_20210115_215024_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Bu hız sonrasında 140-150 Mbps gibi bir değere sabitleniyor. Ben şu an herşeyinden memnunum. Bazı ping problemleri de vardı. Onları da düzelttiler ve download'ım Türk Telekom kaynaklı kısıtlamaya maruz kalıyordu, onu da TT kaldırınca firma birden güzelleşti gözümde. Müşteri hizmetleriyle pek işim olmuyor. Şimdilik güzel ve önerebileceğim bir İSS haline geldi. Düşünebilirsiniz.

Dünya kadar para ödüyoruz, o parayı kazanırken 10-12 saat ayakta kalıyoruz. Sonuç 0.

İlla araya tanıdık mı sokmak lazım? Müdürlüğe mi gitmek lazım? Kafam yapımızı değişmeden aklınıza gelen konularda gelişme olmayacak.

Üzücü...

sadasdasd.PNG

Dalga geçtiğimiz ülkeler bile bizi sollamış.

Sabırlı ve ısrarla durumu anlatın derim, DH'de bulunan Milleni.com görevlisine yazın orada şansınız deneyin.

Ben böyle bir şey görmedim arkadaş. Şimdi arayıp transfer işlemlerinin başlaması için talep açıyorum Türk Telekom'a. Yemişim DSLAM kilidini. Ping süresi çok sağlam en azından.
Ürün bedeline bak bir de gel YouTube'da 144P'de şarkı dinle. Bu ne saçma sapan bir hizmettir?
1611503324308.png

1611503312593.png

1611503302446.png

1611503296027.png

Utanmasa yüklemeyecek Allah soyunu sopunu kahretsin böyle hizmetin.

1611503404865.png

1611503599792.png

Sabır sabır sabır ulan nereye kadar sabır! Hemde STATIK IP hizmeti mevcut.

Sakın 24ay taahhüt vermeyin. Üniversite okuyorsanız 12 aylık paketler var. Onlara yönelin derim.

Sosyalde gördüğüm en şansız kişilerden biri olabilirsiniz...

24 Dakikadır görüşüyordum ve bir ton soru sordum başvuruyu yapacaktım mesajınızı gördüm, başvuruyu yaptırmadım. Ben hangi firmadan hizmet alacağım yahu?

Geri
Yukarı