ISS müşteri hizmetlerine DSLAM sınırlama meselesi nasıl anlatılır?

@erengore sen 120 Mbps'ye nasıl getirmeyi başardın? Telekom'a ulaştıysan nasıl yaptın?
İşte işin o kısmı inanılmaz ilginç. Ben hiçbir şekilde görüşmedim. Birden SpeedTest yapayım dedim. Ekrana da bakmıyordum o esnada. Neyse ekrana baktığımda bir baktım 189 Mbps yazıyor. Şaşkınlığımı atlatamadım hocam. 120'de sabitlendi.

Hiçbir şey yapmadım kendi kendine oldu. Ve açıkcası epey mutlu olduğumu belirtmeliyim.

Atmaktan zevk duyuyorum kusura bakmazsınız diye umuyorum değerli hocalarım.
Screenshot_20210115_215024_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

İşte işin o kısmı inanılmaz ilginç. Ben hiçbir şekilde görüşmedim. Birden Speedtest yapayım dedim. Ekrana da bakmıyordum o esnada. Neyse ekrana baktığımda bir baktım 189 Mbps yazıyor. Şaşkınlığımı atlatamadım hocam. 120'de sabitlendi.

Hiçbir şey yapmadım kendi kendine oldu. Ve açıkcası epey mutlu olduğumu belirtmeliyim.

Atmaktan zevk duyuyorum kusura bakmazsınız diye umuyorum değerli hocalarım.
Eki Görüntüle 837739

Sizin hattınız fiber mi yoksa vdls mi?

Tekrar aradım. Modemi kapatın 10 saniye sonra baştan açın dedi. Tamam yapıyorum dedim. Hız testi yapın diyor direkt olarak. Tamam yapacağım dedim. 45 Mbps aldım bu normal mi dediğimde yoğunluktan dolayı evet diyor. Küfür istiyorlar gerçekten küfür istiyorlar anne bacı kardeş ne var ne yok sayacağım az sonra.

Vallaha iyi miş benim binamda da olsa direk alırdım fakat vdls 83 Max hız diyor altyapı sorgulamasında. Bu arada bu Speedtest bazı firmaların testerini uçuruyormuş haberin olsun bir de bu siteden kontrol et. Internet Speed Test
Screenshot_20210115_215819_com.android.chrome.jpg

Hepimize gelse şöyle fiber çok güzel olur, tadından yenmez. İnşallah size de gelir hocam.

Tekrar aradım. Modemi kapatın 10 saniye sonra baştan açın dedi. Tamam yapıyorum dedim. Hız testi yapın diyor direkt olarak. Tamam yapacağım dedim. 45 Mbps aldım bu normal mi dediğimde yoğunluktan dolayı evet diyor. Küfür istiyorlar gerçekten küfür istiyorlar anne bacı kardeş ne var ne yok sayacağım az sonra.

Bu arada senin hattın 100 Mbps desteklese de port yoğunluğundan hız düşer ve Millenicom da hız düşmeleri yaşayan var.

Geri
Yukarı