ISS Önerisi

EgeSoftV3

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Plane Engineer
Merhaba arkadaşlar, başka bir yere taşınıyorum ve şu an iyi bir internet firiması arıyorum; yardımcı olabilecekler varsa sevinirim.

Bugüne kadar İ. S. S ile ilgili öğrendiğim tek şey;
Türk Telekom ve TTNET'ten uzak durulması. Beterin beteri vardır ya, ama bunda yok. En leşi bu ikisi.

TürkNet kullandım, alt yapın 100Mbps'yi geçmeyecek şekilde en son hangisi ise onu veriyor.
Fiyatı en son 77TL ödüyordum.

Şu an aktif olarak 7.5 seneden beri UyduNet kullanıyorum ve sadece 1 kez müşteri hizmetlerini aradık oda modemin bir yeri kısa devre yapıp yanmış çalışmaz durumdaydı :D. Ama bu bahsettiğim olay herkes için geçerli değil altyapı çok önemli ama yine de ben UyduNet öneriyorum. Ayrıca taşındığınız yerdeki altyapı durumunu kontrol etmeniz lazım malum her şirket her mahllede konumda bulunmuyor.

Öncelikle taşındığınız adresteki farklı firmaların altyapısını sorgulayın. Tavsiyem eğer TürkTelekom'un değil de kendi altyapısını kullanıyorsa TürkNet olacaktır. Ancak dediğim gibi kendi altyapısı varsa kaliteli hizmet sunuyorlar, diğer türlü sorununuzun çözümü için TürkTelekom ekipleri yönlendiriliyor ve açıkçası onlar da sallamıyor pek. TürkNet olmaması durumunda eğer Fiber altyapı varsa Turkcell SuperOnline öneriyorum. Eğer hiçbir firmanın Fiber altyapıya sahip değilse VDSL ve VDSL2 altyapılarda her firma hemen hemen aynı kalitede hizmet sunuyor ancak bu durumda da altyapı sahibi kimse o firmayı tercih etmenizi öneririm.

Turk Telekom ve TTNET'ten uzak durulması. Beterin beteri vardır ya, ama bunda yok. En leşi bu ikisi.
"Dattt" yanlış, çünkü aslında Türkiye'de en iyi interneti veren firma bunlar. Ne düşünüyorsunuz her internet firmasının kendi yurtdışı çıkışı mı var? Fiyatları pahalı olduğu için ben tercih etmiyorum, yoksa tercih edeceğim tek firmadır kendisi. Ek olarak en düşük ping değerlerinide Türk Telekom veriyor :).

Aga altyapı varsa direk Türksat al bizde var 50 Mbps dowload var 24 ay yaptığımız için bir de 2. kez aldığımız için 73 lira direk alırsan 83 falan oluyor kesinlikle değer. Ama saat 18 ile 24 arası 24 Mbps düşüyor.

Bugüne kadar İ. S. S ile ilgili öğrendiğim tek şey;
Türk Telekom ve TTNET'ten uzak durulması. Beterin beteri vardır ya, ama bunda yok. En leşi bu ikisi.

TürkNet kullandım, alt yapın 100Mbps'yi geçmeyecek şekilde en son hangisi ise onu veriyor.
Fiyatı en son 77TL ödüyordum.

Kötülediğin ve önerdiğin firma cidden küfür gibi, Türk Telekom'un kullanıcı sayısı TürkNet'ten yüzbinlerce fazla olmasına rağmen şikayet sayısı Türk Telekom ile aynı, hadi Kablonet, Superonline önerirsin anlarım da, TürkNet TT'den bile kötü bir firma.

"Dattt" yanlış, çünkü aslında Türkiye'de en iyi interneti veren firma bunlar. Ne düşünüyorsunuz her internet firmasının kendi yurt dışı çıkışı mı var? Fiyatları pahalı olduğu için ben tercih etmiyorum, yoksa tercih edeceğim tek firmadır kendisi. Ek olarak en düşük ping değerlerini de Türk Telekom veriyor :).

Bizim burada 12Mbps için 85 TL istiyorlar. O da tam 12Mbps bile vermiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı