ISS önerisi

blackrow

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce Türk Telekom altyapısından TurkNet'e geçiş yaptım 1 haftada 3. kez internetim kesildi. Ben de yeni ISS arıyorum Türk Telekom ve Kablonet altyapısı mevcut bana hangi ISS'yi önerirsiniz bir de Türk Telekom'un 100 Mbps'lik interneti nasıl ( hız değeri atarsanız daha iyi ) AKK hız kesintisi var mı? Fiber altyapım var.

anilcaliskan

Hectopat
Yer
Khon Kaen
Selamlar, genel bir problem var bir çok ISS kullanan üyeler benzer konular açıyor bir süredir. Bende de Turk Telekom altyapısını kullandığımız bir internet var sürekli kesiliyor internet. Genel bir sorun var yani anlayacağınız. Değiştirecekseniz Turk Telekom altyapısını kullanmayan bir firma ile değiştirin ki değiştirmenizin bir mantığı olsun. Anladığım kadarı ile sorun Turk Telekom'da çünkü.

keremkarakaya

Centipat
Yer
Istanbul
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce Türk Telekom altyapısından TurkNet'e geçiş yaptım 1 haftada 3. kez internetim kesildi. Ben de yeni ISS arıyorum Türk Telekom ve Kablonet altyapısı mevcut bana hangi ISS'yi önerirsiniz bir de Türk Telekom'un 100 Mbps'lik interneti nasıl ( hız değeri atarsanız daha iyi ) AKK hız kesintisi var mı? Fiber altyapım var.

Türk Telekom'un 100Mbps'lik paketi güzel. Sorunsuz çalışıyor Fiber'de. VDSL'de olsa bölgeden bölgeye kalite farkı olur ama Fiber'de öyle bir durum söz konusu olmaz.
AKK kaldırıldı. Tabi kotalı internet satılıyor, satın almazsan öyle bir sorunun olmaz.
Kablonet varsa Superonline alabilirsin. Aynı altyapıyı kullanıyorlar.

KS
blackrow

blackrow

Hectopat
Türk Telekom'un 100Mbps'lik paketi güzel. Sorunsuz çalışıyor Fiber'de. VDSL'de olsa bölgeden bölgeye kalite farkı olur ama Fiber'de öyle bir durum söz konusu olmaz.
AKK kaldırıldı. Tabi kotalı internet satılıyor, satın almazsan öyle bir sorunun olmaz.
Kablonet varsa Superonline alabilirsin. Aynı altyapıyı kullanıyorlar.

Kablonet altyapısından Superonline fiber alabilir miyim?

keremkarakaya

Centipat
Yer
Istanbul

keremkarakaya

Centipat
Yer
Istanbul
Yukarı