ISS önerisi

blackrow

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce Türk Telekom altyapısından TurkNet'e geçiş yaptım 1 haftada 3. kez internetim kesildi. Ben de yeni ISS arıyorum Türk Telekom ve Kablonet altyapısı mevcut bana hangi ISS'yi önerirsiniz bir de Türk Telekom'un 100 Mbps'lik interneti nasıl ( hız değeri atarsanız daha iyi ) AKK hız kesintisi var mı? Fiber altyapım var.

Selamlar, genel bir problem var bir çok ISS kullanan üyeler benzer konular açıyor bir süredir. Bende de Turk Telekom altyapısını kullandığımız bir internet var sürekli kesiliyor internet. Genel bir sorun var yani anlayacağınız. Değiştirecekseniz Turk Telekom altyapısını kullanmayan bir firma ile değiştirin ki değiştirmenizin bir mantığı olsun. Anladığım kadarı ile sorun Turk Telekom'da çünkü.

Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce Türk Telekom altyapısından TurkNet'e geçiş yaptım 1 haftada 3. kez internetim kesildi. Ben de yeni ISS arıyorum Türk Telekom ve Kablonet altyapısı mevcut bana hangi ISS'yi önerirsiniz bir de Türk Telekom'un 100 Mbps'lik interneti nasıl ( hız değeri atarsanız daha iyi ) AKK hız kesintisi var mı? Fiber altyapım var.

Türk Telekom'un 100Mbps'lik paketi güzel. Sorunsuz çalışıyor Fiber'de. VDSL'de olsa bölgeden bölgeye kalite farkı olur ama Fiber'de öyle bir durum söz konusu olmaz.
AKK kaldırıldı. Tabi kotalı internet satılıyor, satın almazsan öyle bir sorunun olmaz.
Kablonet varsa Superonline alabilirsin. Aynı altyapıyı kullanıyorlar.

Türk Telekom'un 100Mbps'lik paketi güzel. Sorunsuz çalışıyor Fiber'de. VDSL'de olsa bölgeden bölgeye kalite farkı olur ama Fiber'de öyle bir durum söz konusu olmaz.
AKK kaldırıldı. Tabi kotalı internet satılıyor, satın almazsan öyle bir sorunun olmaz.
Kablonet varsa Superonline alabilirsin. Aynı altyapıyı kullanıyorlar.

Kablonet altyapısından Superonline fiber alabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı