ISS Önerisi

Yakuup

Hectopat
Merhaba, Ağustos-Eylül ayında taahhüt sürem bitiyor. Comnet'e geçmeyi düşünüyorum, sizin önereceğiniz internet servis sağlayıcısı var mıdır?
1612725840613.png

Kablonet önerebilirim. Açıkçası bizim ne önerdiğimiz bir yere kadar işe yarar. Civarınızda Kablonet, Turknet kullanıcıları varsa onlardan daha detaylı bilgi alabilirsiniz oturduğunuz bölge ile alakalı. Müşteri desteği Kablonet'in daha iyi.

Merhaba, Ağustos-Eylül ayında taahhüt sürem bitiyor. Comnet'e geçmeyi düşünüyorum, sizin önereceğiniz internet servis sağlayıcısı var mıdır?

Her marka farklı olduğu gibi her altyapı da birbirinden farklıdır. Altyapın hangi firmaya aitse onu kullanmalısın. Altyapı sahibi firma diğer firmalara hat ve bant genişliği kiralar. Kiracı olan bir firmanın altyapı sahibi bir firmadan daha iyi olması gibi bir durum söz konusu değildir. "Türk Telekom kullanıyordum internet çok kötüydü, Telekom kiracısı VDSL TurkNet'e geçtim düzeldi" gibi bir durum olamaz. Bilinçli internet kullanıcısı hat değerlerinin ne anlam ifade ettiğini anlayan insanlar bu tarz bilinçsiz yorumlarda bulunmazlar.

Türk Telekom'a geçmeyin ben kullanıyorum sorun bitmiyor.

Bu arkadaşlar gibi yorum yapanları okumayın bile. Bu arkadaşlar sorun yaşadı diye senin sorun yaşayacağın anlamına gelmez. Her altyapının her santralin kalitesi ve eleman ahlakı farklıdır.

Geri
Yukarı