ISS önerisi

Pilot18

Decapat
Makaleler
1
Yer
Gökyüzü
Merhaba Technopat kullanıcıları. Geçen bizim siteye fiber geldi 100Mbps internet sağlayabiliyor bizde yeni ISS arıyoruz. TurkNet 100Mbps download 8Mbps upload veriyor fiyatta 85 TL ancak sonradan fiyatta artış oluyormuş. Artış miktarını bilen var mı? Ayrıca diğer taahhütsüz ISS'ler sonradan fiyatta artış yapabilir mi biz kesin fiyat istiyoruz sırf bizi çekmek için sonradan şişirilecek fiyatlar değil.

Vodafone'dan uzak durun diyebilirim; şehrin merkezindeyiz, 7 dakikada bir internet kesiliyor, ekip istiyoruz gelmiyor, verdikleri modem 2 adım öteden çekmiyor ve daha niceleri...
Bizde de Vodafone var. 16 Mbps'lik paketteyiz rahat rahat 13 geliyor. Telefonda ara sıra "internet kullanılamıyor" diyor ama bilgisayarda olmuyor o. Ve galiba sadece benim telefonumda oluyor o hata. Ve 5 GHz'lik Huawei'nin (galiba) ürettiği bir modem verdiler. 85 TL gibi bir fiyatı var. (Fiber yok apartmanda)

Bizde de Vodafone var. 16 Mbps'lik paketteyiz rahat rahat 13 geliyor. Telefonda ara sıra "internet kullanılamıyor" diyor ama bilgisayarda olmuyor o. Ve galiba sadece benim telefonumda oluyor o hata. Ve 5 GHz'lik Huawei'nin (galiba) ürettiği bir modem verdiler. 85 TL gibi bir fiyatı var. (Fiber yok apartmanda)
Siz şanslısınız, bize verdikleri Netmaster modemin kendine hayrı yok.

Geri
Yukarı