ISS önerisi

Yol yaptı yol

Hectopat
Merhaba forum, 7 8 yıldır TTNET (Türk Telekom) kullanıyorum. O zamanlar ki paketlerden 16 Mbps ultranet paketini seçmiştim. Şimdi altyapım fiber değil ama 70 Mbps'ye kadar destekliyor. Ben Türk Telekom'un fiyat ve performanslarından dolayı başka bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum. Siz hangisini tavsiye edersiniz? Bu arada taahhüt olmayan bir sağlayıcı düşünüyorum. ( TurkNet düşünüyorum)

Merhaba forum, 7 8 yıldır TTNET (Türk Telekom) kullanıyorum. O zamanlar ki paketlerden 16 Mbps ultranet paketini seçmiştim. Şimdi altyapım fiber değil ama 70 Mbps'ye kadar destekliyor. Ben Türk Telekom'un fiyat ve performanslarından dolayı başka bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum. Siz hangisini tavsiye edersiniz? Bu arada taahhüt olmayan bir sağlayıcı düşünüyorum. ( TurkNet düşünüyorum)

TurkNet giga fiber ve yapa kapsamında iseniz iyidir.
Diğer türlü TT altyapısından size hizmet verecekse fark yok geçebilirsiniz.

NetSpeed tavsiye ederim, isterseniz anlık olarak Speedtest değerlerimi paylaşabilirim.

Fiber altyapım yok vdsl altyapım var. 75 Mbps vdsl ile 75 mbps fiberin arasında nasıl bir fark var acaba tam olarak?
Ping dışında fark olacağını düşünmüyorum tabii ki deneyimleyenler daha iyi sonuçlar aktaracaktır.

Net Speed kulanıyorum memnunm tavsiye ederim.

Geri
Yukarı