ISS önerisi

Cloren

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba halihazirda Türk Telekom VDSL paket kullanmaktayım ama bu hafta caddeye Superonline fiber döşendi ben Superonline altyapisindan vadafone veya Millenicom alinabildigini duydum.
Superonline'de 5000 download 500 upload siniri var ve modeme router baglamak yasak veya farkli modem kullanmak 30 cihaz sinirlandimak saçmalik her neyse sizce ne almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası her ISS bölgeden bölgeye değişik hizmet gösteriyor. Mesela benim bölgemde Türk Telekom iyi ama başka bir yerde kötü olabiliyor. O yüzden altyapı dışında geçmek istediğiniz ISS'yi kullanan tanıdıklarınıza da nasıl olduklarını sormanızı tavsiye ederim.

Hız, altyapı gibi konularda ise TurkNet ve Netspeed'in sitesinden altyapı sorgulama yapıp ekran alıntısını atarsanız daha fazla yardımcı olabiliriz.

Açıkçası her ISS bölgeden bölgeye değişik hizmet gösteriyor. Mesela benim bölgemde Türk Telekom iyi ama başka bir yerde kötü olabiliyor. O yüzden altyapı dışında geçmek istediğiniz ISS'yi kullanan tanıdıklarınıza da nasıl olduklarını sormanızı tavsiye ederim.

Hız, altyapı gibi konularda ise TurkNet ve NetSpeed'in sitesinden altyapı sorgulama yapıp ekran alıntısını atarsanız daha fazla yardımcı olabiliriz.

Zaten VDSL kullabiyorum fibere geçeceğim ama Superonline'nin desteklemiyor TurkNet NetSpeed vs.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı