ISS önerisi

mburaktekin

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Iyi forumlar. TT ile olan sozlesmemiz bitiyor ve biz de yeni bir ISS'e gecmek istiyoruz. Hiz 35 Mbps olsa yeterli. Fiyati 110'u gecmesin, oyunlarda ping olmasin yeter. Ne onerirsiniz?

Hangi oyunları oynuyorsunuz ?

Şu anda TürkNet kullanmaktayım, 8Mbps upload/100mbps Download kullanıyorum VDSL ile. Eğer altyapınız destekliyor ise ve DSLAM Kilidini kaldırtabilirseniz sizde kullanabilirsiniz. Ping sorunu yaşamamaktayım. 99TL/ay

Hangi oyunları oynuyorsunuz ?
MC, FH5.

Fiber varsa Turknet öneririm.
Hayir yok.
Şu anda TürkNet kullanmaktayım, 8Mbps upload/100mbps Download kullanıyorum VDSL ile. Eğer altyapınız destekliyor ise ve DSLAM Kilidini kaldırtabilirseniz sizde kullanabilirsiniz. Ping sorunu yaşamamaktayım. 99TL/ay
DSLAM nedir?
Millenicom ve TurkNet tavsiye ederim ping konusunda ikisi de iyidir.
Millenicom'u komsum da kullaniyor sanirim onu sececegim.

Iyi forumlar. TT ile olan sozlesmemiz bitiyor ve biz de yeni bir ISS'e gecmek istiyoruz. Hiz 35 Mbps olsa yeterli. Fiyati 110'u gecmesin, oyunlarda ping olmasin yeter. Ne onerirsiniz?

İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet alt yapınız sorgulayınız.(Fiyat Link de mevcut.)
35Mbps verebiliyorlar mı? Öğreniniz.
TurkNet alt yapınızın desteklediği değerleri verebilir.
Alt yapının desteklediği Max değerleri veriyor. Tek paketi var.
Davet kodu: QPF400QL21RVT kullanarak Arkadaşını getir kampanyası ile 1 Ay siz, 1 Ay ben ücretsiz kullanım hakkı kazanacağız. (ilk faturanız ödedikten sonra geçerli oluyor yani evet 2. ay ücretsiz internet hakkınız olacak.)

Geri
Yukarı