ISS önerisi

MysiRqu

Decapat
Daha fazla  
İnternet tahütüm bitiyo hangi internet sağlayıcısı mantıklı bi seçim olur valorant pubg vb. rekabetçi oyunlarda az ping almak istiyorum

NetSpeed kullanıyorum, kesinlikle öneririm. Gerek internetin stabil olması, gerek müşteri hizmetlerinin ilgisi çok mükemmel bir ISS bence.

TurkNet ping konusunda Türkiyede bir numara. Ama sizin servere uzaklığınızla bağlı olduğundan kesin bir şey diyemeyeceğim.

Comnet iyi diye duymuştum.

Şimdi ben size TürkNet önersem az ping almanız garanti olmayacak. Sizin santrale uzaklığınız, kablolar, gelen data filan her şey etkili. Ben mesela TürkTelekom kullanıyorum birçok kişi şikayetçi ama:
Valorant İstanbul - Ankara: 10 ping
Rainbow Six Siege: 48-60 ping
Apex Legends Frankfurt - Ankara: 48-55 ping
CS:GO: 28-58 ping
FIFA 22: 46-64 ping aralarında dolaşıyor. Mesela ben bu değerlerime göre size TT öneririm fakat siz bunda sorun yaşayabilirsiniz.

Dolayısıyla firmalar ile iletişime geçip mantıklı değerleri onlardan almanız gerekir.

Herkes gibi ben de ezbere firma önereceksem: TürkNet ve Millenicom öneririm çünkü kullanan kullanıcılar memnunlar.

Altyapınız nedir?
alt yapı VDSL
Şimdi ben size TürkNet önersem az ping almanız garanti olmayacak. Sizin santrale uzaklığınız, kablolar, gelen data filan her şey etkili. Ben mesela TürkTelekom kullanıyorum birçok kişi şikayetçi ama:
Valorant İstanbul - Ankara: 10 ping
Rainbow Six Siege: 48-60 ping
Apex Legends Frankfurt - Ankara: 48-55 ping
CS:GO: 28-58 ping
FIFA 22: 46-64 ping aralarında dolaşıyor. Mesela ben bu değerlerime göre size TT öneririm fakat siz bunda sorun yaşayabilirsiniz.

Dolayısıyla firmalar ile iletişime geçip mantıklı değerleri onlardan almanız gerekir.

Herkes gibi ben de ezbere firma önereceksem: TürkNet ve Millenicom öneririm çünkü kullanan kullanıcılar memnunlar.
Teşekür ederim önerileriniz ve uzun uzun anlatmanız sebebiyle yardımcı oldunuz ve aklımda soru kalmadı.
Konu kapatılsın lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı