ISS önerisi

TeknoAdam

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Sancaktepe ilçesindeki evimde hem Türk Telekom hem de Superonline daireye kadar fiber optik altyapıları var. Halihazırda TurkNet müşterisiyim ve 100 Mbps hızı aylardır sıfır sorun ile kullanıyorum. Fakat yapılan zamdan sonra fiyat 140 lira oldu ve hem kendi internetimi hem de 4 yakınımın internetlerini başka bir ISS'ye taşıma kararı aldım. Dün Millenicom ile görüştüm ve 105 liraya birebir aynı paketleri olduğunu öğrendim. Referans ile de 4 aylık bedava kullanım hoşuma gitmişti ki iki durumdan dolayı kararsız kaldım.
1) Haziran itibarı ile 150 TL olacakmış ve bunu bana söylemediler.
2) 4 tanıdığım da VDSL hatta sahip, Milleni VDSL'de pek tavsiye edilmiyor gibi görünüyor.

Sizin tavsiyeniz nedir?

Netspeed kullanıyorum öneririm.
Ve mesela ben sana davet kodu veriyorum, sen onunlakabone olursan sana ve bana indirim uygulanıyor.

Son düzenleme:
Hocam teşekkür ederim. Onu da araştırdım 5 TL indirim yapıyor evet ama yıllık olarak hesaplayınca pek de cazip değil. Ayrıca yıllardır taahhütsüz interneti savunurum fakat birkaç ayda bir gelen zamlar şu anda taahhütlü interneti daha cazip kılıyor.

Siz ne kadar zamandır kullanıyorsunuz? Hangi altyapı ve tecrübemiz nasıl?
İnternet kutusu telekomu araştırıyorum bakalım. Hem fiyat iyi hem referans olayı.

Son düzenleme:
Sancaktepe ilçesindeki evimde hem Türk Telekom hem de Superonline daireye kadar fiber optik altyapıları var. Halihazırda TurkNet müşterisiyim ve 100 Mbps hızı aylardır sıfır sorun ile kullanıyorum. Fakat yapılan zamdan sonra fiyat 140 lira oldu ve hem kendi internetimi hem de 4 yakınımın internetlerini başka bir ISS'ye taşıma kararı aldım. Dün Millenicom ile görüştüm ve 105 liraya birebir aynı paketleri olduğunu öğrendim. Referans ile de 4 aylık bedava kullanım hoşuma gitmişti ki iki durumdan dolayı kararsız kaldım.
1) Haziran itibarı ile 150 TL olacakmış ve bunu bana söylemediler.
2) 4 tanıdığım da VDSL hatta sahip, Milleni VDSL'de pek tavsiye edilmiyor gibi görünüyor.

Sizin tavsiyeniz nedir?
Hocam netspeed kullaniyorum ben tavsiye ederim cok memnunum. 1 aylik deneyimimi bu konuda acikladim bir goz atabilirsiniz isterseniz.

Ayrica sorulariniz varsa cevaplayabilirim.
Hocam teşekkür ederim. Onu da araştırdım 5 TL indirim yapıyor evet ama yıllık olarak hesaplayınca pek de cazip değil.
Hocam aslinda cok iyi bir sistem. Davet ettiginiz her kisi icinde 5tl indirim saglaniyor. Mesela 20 kisi davet edersiniz suanki fiyata bakarak 12 ayligina bedava internet kullanirsiniz. 😀

Son düzenleme:
Teşekkür ederim tekrar. Ya netspeed ya da kutu alacağım. İnternet kutusu telekom kullanan varsa lütfen fikir versin.
Rica ederim hocam. Bana kalirsa bilindik firmaya gecmek daha iyi fikir olabilir. Forumdada goremedim soylediginiz iss ile ilgili konu tabi kullanan varsa yorumlar bizde bilgi sahibi oluruz. Ayrica netspeed gececekseniz LRS7H5 kodunu kullanarak hem siz hemde ben indirim alabilirim. 😊

Rica ederim hocam. Bana kalirsa bilindik firmaya gecmek daha iyi fikir olabilir. Forumdada goremedim soylediginiz iss ile ilgili konu tabi kullanan varsa yorumlar bizde bilgi sahibi oluruz. Ayrica netspeed gececekseniz LRS7H5 kodunu kullanarak hem siz hemde ben indirim alabilirim. 😊
Onu seçersem kodu kullanırım sizin faydalanmanız için fakat ben geçtikten sonra zam gelirse buna da üzülürüm Turknet'i bıraktığım için. Memnunduk.

Onu seçersem kodu kullanırım sizin faydalanmanız için fakat ben geçtikten sonra zam gelirse buna da üzülürüm Turknet'i bıraktığım için. Memnunduk.
Tesekkurler. TT nin altyapi zammi ve maglum enflasyon yuzune haziran ayinda her iss de geldigi gibi zam gelebilir. Ama turknetin zamindan sonra netspeed abone sayisini baya arttirdigindan dolayi tekrardan turknetten ucuz olacak gibi duruyor. Zaten en kotu 1 davet kodu + 3 4 kisi davet etseniz 25tl indirimli kullanirsiniz o yandanda bakmak gerekli.

Geri
Yukarı