ISS önerisi

GknXXeD

Hectopat
Daha fazla  
20 gün içinde Türk Telekom'daki taahhüdüm bitiyor ve 100 Mbps 8 upload olan bir internet sağlayıcısı önerisi istiyorum. TurkNet, Millenicom gibi zam fiyatları falan da açıklanmadı hala sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Comnet kullanıyorum 9 ay oldu memmunum. Geçiş esnasında kod kullanarak 1 ay ücretsiz kullanabilirsin. Kodu istersen ben atabilirim veya internette bulabilirsin.

Aslında olay altyapıda bitiyor o yüzden en ucuz taahhütsüz interneti deneyerek başla bence.Benim bildiğim NetSpeed kodun olursa 95TL en ucuzu, TurkNet'te müşteri hizmeti yok desteğe bakıldığı söyleniyor ayrıca pahalı, millenicom kullanıyordum ben müşteri hizmetine bağlanmak zordu.NetSpeed'e yeni geçtim bende sanki daha iyi gibi müşteri hizmetleri
hemde çok kolay geçtim ilgilendiler geçerken en ucuzu olması da öbür avantajı.

Son düzenleme:
Hocam yanlışım yoksa haziran gibi zam yapacaklar çoğu kişinin yakındığı sorun müşteri hizmetleri hizmeti iyi bir tane seçmenizi tavsiye ederim

20 gün içinde Türk Telekom'daki taahhüdüm bitiyor ve 100 Mbps 8 upload olan bir internet sağlayıcısı önerisi istiyorum. TurkNet, Millenicom gibi zam fiyatları falan da açıklanmadı hala sanırım.
Eger gigafiberiniz varsa turknet gecin yoksa netspeed gecin. Netspeed kullaniyorum ve kesinlikle tavsiye ederim hocam. Hem uygun hem musteri hizmetleri ve internet hizmetleri kaliteli.
Deneyimlerimi su konuda paylasmistim eger sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Geri
Yukarı