ISS önerisi

AEWJAB

Hectopat
Millenicom kullanıyorum. İkide bir kesiliyor, hızı doğru veriyorlar 86Mbps ama kesilmeden dolayı oyunlarda sıkıntı yaşıyorum. Öneriniz nedir? Modem demeyin, yeni modem aldım ve değişmedi sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerini arayıp internet hızınızı 80 Mbps'ye veya 75'e sabitlettirin eğer sorun çözülmesse ISS değiştirin.

Yüksek ihtimalle db değerleriniz düşük.

Aynı evde 2 yıl Superonline 1 yıl TurkNet kullandım Superonline'de 1 kere kopma yaşadım onda da genel bir IP alma sorunu vardı. TurkNet'te altyapı 100Mbps desteklerken 35 Mbps'lik paket almıştım sürekli kopma yaşıyordum genelde sabah uyandığımda internet olmuyordu. Şu an baska yete taşındım fiyatlardan dolayı yine TurkNet aldım başlarda kopma olmuyordu fakat şu sıralar yine kopmalar yaşıyorum. Fiyat politikalarını düzeltseler ilk tercihim Superonline olur.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE şu an TurkNet düşük fiyat/altyapının verdiği maximum hız politikasıyla çok fazla müşteri çekiyor ileride bu politikasını bozar mı? Bence bozar ama Superonline hala bu kadar müşteri kaybına karşı hamle yapmış değil. Yıl olmuş 2022 Superonline gibi bir firma hala 24 Mbps 35 Mbps 50 Mbps gibi tarifeler sunuyor. Yav kardeşim elin gavuru dediğimiz adamlar taa ne zamandan beri simetrik Gigabyte internet kullanıyor, bizimkiler hala al sana fakir 24 Mbps parası olan 100Mbps satın alsın ama ona da 8 Mbps upload veriyorum diyor.

Aynı evde 2 yıl Superonline 1 yıl TurkNet kullandım Superonline'de 1 kere kopma yaşadım onda da genel bir IP alma sorunu vardı. TurkNet'te altyapı 100Mbps desteklerken 35 Mbps'lik paket almıştım sürekli kopma yaşıyordum genelde sabah uyandığımda internet olmuyordu. Şu an baska yete taşındım fiyatlardan dolayı yine TurkNet aldım başlarda kopma olmuyordu fakat şu sıralar yine kopmalar yaşıyorum. Fiyat politikalarını düzeltseler ilk tercihim Superonline olur.
Superonline pahalı olduğu için geçmeyi düşünmüyorum

Müşteri hizmetlerini arayıp internet hızınızı 80 Mbps'ye veya 75'e sabitlettirin eğer sorun çözülmesse ISS değiştirin.

Yüksek ihtimalle db değerleriniz düşük.
Bağlanamıyorum ki otomatik cevap veren bir bot la konuşuyorum 3 e basın 1 e basın fln diyor sadece

Geri
Yukarı