ISS önerisi

Kxaan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Turkcell Superonline var evde şuan. Büyük ihtimalle hak etmediği paraları veriyoruz o yüzden değiştirmek istiyorum. Bufferbloat testindede kötü çıkıyor:
Bu konular hakkında bilgim yok yardımlarınızı bekliyorum.

Ben 4 yıl TurkNet kullandım. Son zamlardan sonra geçen ay Millenicom geçtim aynı hız ve değerleri almaya devam ediyorum. Eğer alt yapınız iyi ise hiçbiri ISS olarak üzmez. Bütçenize uygun olan hangisi ise ona geçebilirsiniz. Eğer Millenicom geçiş düşünürseniz DFD6A34A kodunu söylemeniz ikimize de birer ay bedava kullanım kazandırır.

Ben 4 yıl TurkNet kullandım. Son zamlardan sonra geçen ay Millenicom geçtim aynı hız ve değerleri almaya devam ediyorum. Eğer alt yapınız iyi ise hiçbiri ISS olarak üzmez. Bütçenize uygun olan hangisi ise ona geçebilirsiniz. Eğer Millenicom geçiş düşünürseniz dfd6a34a kodunu söylemeniz ikimize de birer ay bedava kullanım kazandırır.

TurkNet'e geçmeyi düşünüyordum. Millenicom'a geçeceğim herhalde. Yalnız anlamadığım kısım aynı hızlar ama birisi 170 TL birisi 125 TL. Neden, farkı nedir?

Netspeed, Comnet, Millenicom, Turknet hepsine adresi yazdım altyapı bulunamadı diyor. Ne yapacağım? Eve yeni taşınacağız, önceki bina yıkılmış ve yeni yapmışlar. Güncellenmiş olabilir mi?

Netspeed, Comnet, Millenicom, Turknet hepsine adresi yazdım altyapı bulunamadı diyor. Ne yapacağım? Eve yeni taşınacağız, önceki bina yıkılmış ve yeni yapmışlar. Güncellenmiş olabilir mi?
Olabilir benim evimde de Telekom fiber altyapıyı gösterirken TürkNet santralde çalışma var diyordu, eve Telekom Altyapılı D-Smart İnterneti bağlattım TürkNet'te altyapı gözüktü, adres güncellenmiş olabilir ayrıca ev yeni yapıldıysa içine altyapı hemen çekilmemiş olabilir bende durum öyle olmuştu çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı