ISS önerisi

TheMeliodas

Decapat
Yer
İstanbul'da küçük bir yer
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Selam Technopat kullanıcıları. Kısa bir süre önce Türk Telekom taahhüdüm bitti ve o kadar sorun yaşadığım internet sorunları o kadar fazla ki artık değiştirmek istiyorum. Fakat 3 4 ay içerisinde süper Online hattı çekilecekmiş sitemize (sitede oturuyorum) ve şu anki internetim fotoğraftaki gibidir. TurkNet düşünüyorum TurkNet ise 16Mbps olacağını söylüyor binalar eski o yüzden altyapı yok, fakat iyi bir internet istiyorum. Örneğin ben oyun oynarken başka bir cihazda herhangi bir yükleme veya video izlemede ms yükseliyor oyun oynanırken bu sorun olsun istemiyorum sizin tavsiyelerinize sonuna kadar açığım, her bilgiye açığım. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2022-10-05_153937708.png
    resim_2022-10-05_153937708.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 29
Altyapı yoksa hangi internet sağlayıcı olursa olsun oyunlarında ping olur TurkNet sana 16 Mbps hız demiş ama alacığın hız ekran fotoğrafındaki hız bir de aralarında fark yok.
Taahhütsüz istediğin internet sağlayıcısıa geçebilirsin sana tavsiyem Millenicom stediğim zaman müşteri temsilcisine bağlanabiliyorum ama dediğim gibi altyapı yoksa istediğine geç fark etmez hızın aynı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı