ISS önerisi

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
TurkNet tek fiyat 250 lira ve benim altyapı en fazla 50 destekliyor. O yüzden 250 lira bayağı bayağı fazla geliyor. Uygun, pişman etmeyecek bir ISS önerebilir misiniz?

Ben buraya hangi ISS'yi yazsam birisi gelip ya dislike atar ya da kahkaha atar. Bunun sebebi her ISS her yerde iyi kalitede olmuyor. Mesela ben Vodafone Net'den cok memnunum fakat sizde iyi olmayabilirim. Size tavsiyem once tahahhutsuz internetlerden baslayip eger memnun olmazsaniz buyuk firmalarin internetlerini denemeniz. Risk almaniz lazim.

Ben buraya hangi ISS'yi yazsam birisi gelip ya dislike atar ya da kahkaha atar. Bunun sebebi her ISS her yerde iyi kalitede olmuyor. Mesela ben Vodafone Net'den cok memnunum fakat sizde iyi olmayabilirim. Size tavsiyem once tahahhutsuz internetlerden baslayip eger memnun olmazsaniz buyuk firmalarin internetlerini denemeniz. Risk almaniz lazim.
Ailede genç ben olduğum için ve benim dediğim ISS'de sorun yaşarsak suçlu ben olurum herhalde. O yüzden işimi garantiye almaya çalışıyorum.

Yıllardır kullanıyorum memnunum. Nasıl bir şey yaşadınız ki?
Müşteri Hizmetlerinde yüzümüze kapatan oldu. 1 ay internetsiz kaldık. Müşteri hizmetleri ile kavgalar yaşadık. 3 gün sonra internet gelir dediler 1 ay oldu gelmedi. Aradık her zaman ileri bir tarihe aldılar. Üstelik birde 750 TL ücret ödedik.

Yeni konular

Geri
Yukarı