İşsiz gibi 1000 hesap açıp abone olmak

Selam. Arkadaşlar aşırı fazla işsiz biri olduğum için 1000 tane hesap açıp kendi kanalıma abone olmayı düşünüyorum. Para kazanmanın açılmasında tek sorun abone bayağı bir yaklaştın 4000 saate ama abone sıkıntı çıkarıyor.
Benim youtube kanalım 1 ayda 5000 saat izlendi ama abonesi olmadığı için para gelmiyor :(.

Selam. Arkadaşlar aşırı fazla işsiz biri olduğum için 1000 tane hesap açıp kendi kanalıma abone olmayı düşünüyorum. Para kazanmanın açılmasında tek sorun abone bayağı bir yaklaştın 4000 saate ama abone sıkıntı çıkarıyor.

Otomatik olarak bot algılanıp ya abone sayınız azalacak (200 e kadar düşer) ya da kanalınız kapatılacaktır. Yapmayın etmeyin.

Çok büyük zaman kaybı. Ayrıca para kazanma aktif olduktan sonra vergi kısmını düşündün mü?

Vergiler cidden fazla ama YouTube'dan büyük miktarda para olunca çekersem zaten paranın 4/3 vergiye gidiyor ama olsun. 1'lik kısmı da yeter bana.

Otomatik olarak bot algılanıp ya abone sayınız azalacak (200'e kadar düşer) ya da kanalınız kapatılacaktır. Yapmayın etmeyin.

Belirli aralıklarla abone olacağım. Zaten saniyede abone olmam imkansız, 1 gün 20 2. gün 20 falan falan.

Çok büyük zaman kaybı. Ayrıca para kazanma aktif olduktan sonra vergi kısmını düşündün mü?

Her ay 64 TL eğer para gelirse yani.

Gmail açmak YouTube'a giriş yapıp abone olmak ortalama 5dk sürse günde 1 saat bunu yaparken canınız sıkılmaz mı? Sıkılmazsa da sıkılsın canım uğraşılır mı böyle.

Konuyu açarken dedim işsizim.

Geri
Yukarı