İşsiz Kuyruğu 600 Metre'yi Buldu

Biz vatandaş olarak pek bir şey yapamayız. İsyan edenlerin sonu Silivri oluyor. Şimdilik bize düşen vazife, çevremizi mevcut problemlerin sorumlusunun neden iktidar olduğunu hakkında bilinçlendirmek.
''Biz''den kasıt iktidardı zaten. Sen, ben, öteki liseye giden bir genç sadece. Ama bir gün sen de belki siyasete atılacaksın veya illaki oy kullanacaksın. İşte o zaman dediğim şeyin anlamı oluyor.

Olsun, Ayasofya cami oldu, ekonomimiz çok iyi, torunlarımız bereket, zenginlik içinde yaşıyor. (!)

Doğru diyorsunuz. Şu an dış güçler çok sinirli Ayasofya yüzünden keşke bizim olsa diyorlarmış Almanya'daki kuzenim söyledi.

Yeğenim iş çok gençler beğenmiyor. Masa başı iş arıyorlar. Yoksa her yer iş yiğenim
Alakası yok. Arıyorlar bulamıyorlar.
Doğru diyorsunuz. Şu an dış güçler çok sinirli Ayasofya yüzünden keşke bizim olsa diyorlarmış Almanya'daki kuzenim söyledi.
Orasını bilmem ama Yunan’larda bir ara tepki göstermişti. Haberlerde görmüştüm.

Amerika ve Almanya gavur ülke. Maşallah Türkiye! Sen ne anlarsın? Amin, bismillah ve tövbe.

Maalesef suçlu hükümettir. Düzgün göçmen politikası ve ekonomi politikası gütmediler. Torpil kısmına girmiyorum bile.

Yalakalık ile lüks içinde yüzüp pudra şekeri şakası yapabilenler en az diğer unsunlar kadar suçludur.

Bu işsizlik için bahane değildir, körü körüne oturup izlemektir. Saygılar ve uyanmanız dileğiyle...

Eğer göçmenleri almasaydık dış politikada neler neler diyeceklerdi haberin var mı bir düşün? Eğer almasaydık türkler mazlumları ölüme terkediyor türkler mazlumları öldürtüyor gibi kaç tane haber çıkartırlardı bence de bu kadar almamaları lazımdı ama bu devletin düşüncesini doğru buluyorum torpilde ise diyecek birşeyim yok devletin el atması lazım bana uyan diyorsun ama sen işine gelmediklerine bakmıyorsun bile devlet kadar halkta suçlu idamı devlet getirmiyorsa idamı hakedenlerde halktan insanlar 2 tarafta her durumda suçlu.

Eğer göçmenleri almasaydık dış politikada neler neler diyeceklerdi haberin var mı bir düşün? Eğer almasaydık türkler mazlumları ölüme terkediyor türkler mazlumları öldürtüyor gibi kaç tane haber çıkartırlardı bence de bu kadar almamaları lazımdı ama bu devletin düşüncesini doğru buluyorum torpilde ise diyecek birşeyim yok devletin el atması lazım bana uyan diyorsun ama sen işine gelmediklerine bakmıyorsun bile devlet kadar halkta suçlu idamı devlet getirmiyorsa idamı hakedenlerde halktan insanlar 2 tarafta her durumda suçlu.
O zaman Amerika neden gelen geçeni almıyor?

Geri
Yukarı