İştah yokken ne yenmeli?

HD4450

Kilopat
5/6 konu öncesinden sapık bir çocuk hakkında konu paylaşmıştım. Çocuğun hiçbir COVID aşısı yokmuş, nedeni ise "inanmıyormuş." herhalde korona ve bana bulaştırdı, veya hasta ve bana bulaştırdı. Çünkü kimseyle yakın temasta bulunmuyorum ve hoca o çocuğu ben yokken yanıma oturtmuş. Ne maske takıyor, ne dişini fırçalıyor, ne bitaraflarını temizlemiyor. Pislik yuvası resmen. Neyse konuyu fazla uzattım, konuya geçeyim direkt. Ateşim, öksürük, mide bulantısı, karın ağrısı, ishal, iştahsızlık var. İştahsızlıktan dolayı kahvaltı edemiyorum. O sebepten dolayı ise çok yorgun oluyorum ve daha çok midem bulanıyor. Sabahları zorlanmadan yiyebileceğim bir kahvaltılık önerir misiniz?

Erken mi kalkıyorsun, kahvaltıyı kendin mi hazırlıyorsun ve en çok ne yemeyi seviyorsun bunların hepsi tartışılır ve kişiden kişiye değişir. Kendimden örnek vereyim. Sucuklu tosta tahammülüm yoktur rahat 3-4 tane yerim. Yapabiliyorsan bir alternatif bu. Diğeri nesquik gevrek. Sütle beraber sabahları güzel gider, tabi doymak için değil enerji versin diye bu genellikle. Onun dışında gene ekmek arası şeyler önerebilirim vaktin var mı kahvaltıya bilmiyorum ama. Tahin pekmez ve ekmek de güzel bir alternatif.

Ya da en kötüsü, 3 tane yumurta haşlarsın hepsini 3 lokmada götürürsün yanında nesquikli süt ile.

Erken mi kalkıyorsun, kahvaltıyı kendin mi hazırlıyorsun ve en çok ne yemeyi seviyorsun bunların hepsi tartışılır ve kişiden kişiye değişir. Kendimden örnek vereyim. Sucuklu tosta tahammülüm yoktur rahat 3-4 tane yerim. Yapabiliyorsan bir alternatif bu. Diğeri nesquik gevrek. Sütle beraber sabahları güzel gider, tabii doymak için değil enerji versin diye bu genellikle. Onun dışında gene ekmek arası şeyler önerebilirim vaktin var mı kahvaltıya bilmiyorum ama. Tahin pekmez ve ekmek de güzel bir alternatif.

Kuru şeyler pek yiyemiyorum bu aralar özellikle ekmek yiyince kusacak gibi oluyorum sınav haftam olduğu içinde 7 de ayaktayım.
Hocam merakımı çekti o konunun linkini atar mısınız?

Atayım hocam. Sınıftaki sapık kişiyi nereye şikayet edebiliriz?

Yeni konular

Geri
Yukarı