İştahsızlığa iyi gelen oyunlar

Cole McCree

Hectopat
Her şeyi açabilecek bir PC topladım, Steam'i açtım ve bayağı oyunum olmasına rağmen hala kendime göre geceler boyu oynayabileceğim bir oyun bulamadım, PC toplamadan önce oyun oynamanın hayallerini kuruyordum ve sonuç; Dishonored 2 bitirdim ve ardından iştahım kaçtı veya kendime göre oyun bulamadım. Bana önerebileceğiniz süper ötesi bir oyun var mı?
Daha önce bitirdiğim ve hoşuma giden oyunlar:
Mafia II.
Dishonored.
Dishonored II.
Far Cry 5.
Sniper Elite v2.
Sniper Elite III.
Sniper Elite IV.
Mount&Blade: Warband.
The Witcher III: Wild hunt (iştahsızlık bu oyunu bitirdikten sonra başladı)
Assassin's Creed IV: Black Flag.
Assassin's Creed Syndicate.
WATCH_DOGS 2.
Minecraft.
GTA IV.

Nefret ettiğim oyunlar:
GTA V (ilginç gelebilir ama bu oyunu üç saat oynadım ve o üç saatte zor dayandım, GTA V sevmeyen sayılı kişilerdenim galiba)

Not:
Red Dead Redemption 2 almayı planlıyorum ama şimdi değil o yüzden önermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İştah açıyor bu oyun.

Hack And Slash oyunlarını seviyorsanız, gece gündüz farmlayıp yüzlerce Build yapabileceğiniz;

Öneririm. Kıyamet sonrası teması işlenen bir oyun ve çok kaliteli, geceni gündüzüne katabilirsin. Grafik olarak gayet güzel, karanlık bir yapısı var ve çeşitlilik çok fazla, özellikle mobların çok kalabalık olduğu mekanlarda adeta bir görsel şölen oluyor.

Bütçe sorunun yoksa;

Alabilirsin.

Her şeyi açabilecek bir PC topladım, Steam'i açtım ve bayağı oyunum olmasına rağmen hala kendime göre geceler boyu oynayabileceğim bir oyun bulamadım, PC toplamadan önce oyun oynamanın hayallerini kuruyordum ve sonuç; Dishonored 2 bitirdim ve ardından iştahım kaçtı veya kendime göre oyun bulamadım. Bana önerebileceğiniz süper ötesi bir oyun var mı?
Daha önce bitirdiğim ve hoşuma giden oyunlar:
Mafia II.
Dishonored.
Dishonored II.
Far Cry 5.
Sniper Elite v2.
Sniper Elite III.
Sniper Elite IV.
Mount&Blade: Warband.
The Witcher III: Wild hunt (iştahsızlık bu oyunu bitirdikten sonra başladı)
Assassin's Creed IV: Black Flag.
Assassin's Creed Syndicate.
WATCH_DOGS 2.
Minecraft.
GTA IV.

Nefret ettiğim oyunlar:
GTA V (ilginç gelebilir ama bu oyunu üç saat oynadım ve o üç saatte zor dayandım, GTA V sevmeyen sayılı kişilerdenim galiba)

Not:
Red Dead Redemption 2 almayı planlıyorum ama şimdi değil o yüzden önermeyin.
mw2 deneye'bilir siniz hocam. (yanlis yazmis olabilirim ban atma lutfen moderator)

Geri
Yukarı