İstanbul Anadolu Yakası Piknik Alanı Önerisi

kotyora

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu cuma arkadaşlar ile mangal yapmayı düşünüyoruz. İstanbul Anadolu yakasında araç ile girilecek masalı, sakın, sessiz ve aile ortamı olan bir yer arıyorum. Mangalımı kendim yapacağım hazır mangal yapan yerleri demiyorum, kendim hazırlayıp yapacağım güzel bir mesire alanı varsa bildiğiniz çok yardımcı olmuş olursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arabam fiorino :D 3 çift gitmeyi düşünüyoruz. Her yerede gidilmiyor, masaları olan mangal yakmaya izin verilen bir yer arıyorum mangal yapıcaz 6 arkadaş eğlenicez bir türlü gidilecek güzel mekan bulamıyorum bazı yerler var araç ile girilmiyor.

İsmi nedir mekanın?

Acar Kentin üstünden düz kaptırıyonuz. Yıllardır filmlere konu olan havzanın ortasında bi ağaç var, oraya gelince yavaşlayıp ilk sağdan dönüyorsunuz. Ordan zaten köy yoluna girdiniz artık. Sağ sol mangal, piknik yeri. Eyüpün Yerini herkes bilir. Su bisikleti vs de var, atarsınız instaya.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı