İstanbul Anadolu yakası tavuk dönerci önerisi

Dönerci Celal Usta(buraya Vedat Milor da gitmişti). Ümraniye'de Hot Döner aşırı güzel yapıyordu ama kapadılar ya da tadilattalar anlamadım. Tavuk Fakültesi var çok iyi değil ama sosları hoşuma gitmişti. Maydonoz döner de belki denenebilir ama bu saydıklarımdan daha aşağı kalitede bence. Bu saydıklarım Ümraniye'dekiler tabi.

Dönerci celal usta(buraya vedat milor da gitmişti). Ümraniye'de hot döner aşırı güzel yapıyordu ama kapadılar ya da tadilattalar anlamadım. Tavuk fakültesi var çok iyi değil ama sosları hoşuma gitmişti. Maydonoz döner de belki denenebilir ama bu saydıklarımdan daha aşağı kalitede bence. Bu saydıklarım ümraniye'dekiler tabii.

Dönerci celal ustayı tek geçerim.

Merhaba, 3 arkadaş sohbet ederken iyi bir tavuk döneri bayağıdır yemediğimizi fark ettik. Sizin kesinlikle git diyebileceğiniz Anadolu yakasında mekanlar varsa önerin bizde tek tek gidip yorumlarımızı paylaşalım.

Ümraniye, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz, Üsküdar bu ilçelere yakın yerleri önerebilirsiniz.
Saafi döner.
Dönerci celal ustayı tek geçerim.

Geralt > tüm dönerciler.

Damak döneri denicem. Şube önerisi var mıdır ?
Ben çoğunlukla esenler bölgesinde olanı tercih ediyorum. Oradan geçerken çok denedim. Hemen Atatürk heykelinin aşağısındaki opetin karşısındadir. Yaşadığım semte uzak olsads giderim. Tavsiyem açık ayran almanızdir. Müthiş bir ayrandir.

Yeni konular

Geri
Yukarı