İstanbul Avrupa mesleki eğitim lisesi önerisi

Sokaner

Hectopat
Daha fazla  
LGS'ye çok az kaldı. Sonrasında güzel bir mesleki eğitim lisesine yerleşip hem çalışıp hem okuyup hem para kazanmak istiyorum. Nitelikli okulları önerebilir misiniz?

Bilişim okuyacaksan eğer kendimden örnek vereyim. 12. sınıfım ve ders işlemiyoruz neredeyse. İlk 1-2 sene eğitim verip kenara atıyo meslek lisesindeki öğretmenler kendin çabalayıp çalışmalısın.

Bilişim okuyacaksan eğer kendimden örnek vereyim. 12. sınıfım ve ders işlemiyoruz neredeyse. İlk 1-2 sene eğitim verip kenara atıyor meslek lisesindeki öğretmenler kendin çabalayıp çalışmalısın.

Hocam pek ders çalışmayı seven biri değilim ondan dolayı meslek okumayı tercih ediyorum bildiğiniz güzel bir lise var mıdır?

Yenilenebilir Enerji tercihi yapabilirsin iyi gibi görünüyor. Lise olarak ben hayatımda güzel bir Meslek liseis görmedim ama bulursan teknik bölümüne gitmeye çalış.

Bilişim okuyacaksan eğer kendimden örnek vereyim. 12. sınıfım ve ders işlemiyoruz neredeyse. İlk 1-2 sene eğitim verip kenara atıyor meslek lisesindeki öğretmenler kendin çabalayıp çalışmalısın.

Emin ol üniversite öğretmenleri çok daha kötü. Bir şeyler öğrenebilirsen lisede öğreniyorsun. Çünkü sana temelleri öğrenmen için seni zorluyolar. Temelleri öğrendikten sonra da kendini geliştirmek için proje yapman kalıyor.

Geri
Yukarı