İstanbul Beykoz'a GigaFiber ne kadar talep ile gelir?

İstanbul Beykoz GigaFiber için ne kadar talep olduğunda işlem yapılıyor? Ya da sadece bir apartman talep oluşturduğunda oraya GigaFiber getiriliyor mu? Beykoz ilçesi sadece Türk Telekom altyapısı kullanıyor ve yetersiz. TurkNet GigaFiber altyapısını genişletiyor ama Beykoz'a GigaFiber bu projenin en son kısmında yer alıyordur. Bir mahalle ya da bina için ne kadar talepte GigaFiber gelir yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul Beykoz GigaFiber için ne kadar talep olduğunda işlem yapılıyor? Ya da sadece bir apartman talep oluşturduğunda oraya GigaFiber getiriliyor mu? Beykoz ilçesi sadece Türk Telekom altyapısı kullanıyor ve yetersiz. TurkNet GigaFiber altyapısını genişletiyor ama Beykoz'a GigaFiber bu projenin en son kısmında yer alıyordur. Bir mahalle ya da bina için ne kadar talepte GigaFiber gelir yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba, proje ekiplerimiz GigaFiber süreçlerini değerlendirmektedir.

GigaFiber İstiyorum — TurkNet sayfamızdan adresinizi iletmenizi rica ederim. Değerlendirme yaparak bölgenizde bir çalışma planlanması durumunda size bilgilendirme yapacağız.

Merhaba, proje ekiplerimiz GigaFiber süreçlerini değerlendirmektedir.

GigaFiber İstiyorum — TurkNet sayfamızdan adresinizi iletmenizi rica ederim. Değerlendirme yaparak bölgenizde bir çalışma planlanması durumunda size bilgilendirme yapacağız.

Ben buradan talep oluşturdum ama 1-2 kişinin talebi ile geleceğini sanmıyorum tanıdığım her internet kullanıcısına talep oluşturmasını söylüyorum ama ne kadarlık bir talepte gerçekleşir bir yere GigaFiber için mesela 10k talep gelince falan mı işlem sağlanıyor. Belli bir kullanıcı talebi olmadan geleceğini sanmıyorum.

Ben buradan talep oluşturdum ama 1-2 kişinin talebi ile geleceğini sanmıyorum tanıdığım her internet kullanıcısına talep oluşturmasını söylüyorum ama ne kadarlık bir talepte gerçekleşir bir yere GigaFiber için mesela 10k talep gelince falan mı işlem sağlanıyor. Belli bir kullanıcı talebi olmadan geleceğini sanmıyorum.
Talepler için belli bir sayı bulunmuyor ancak her adres değerlendirmeye alınıyor.

İstanbul beykoz GigaFiber için ne kadar talep olduğunda işlem yapılıyor? Ya da sadece bir apartman talep oluşturduğunda oraya GigaFiber getiriliyor mu? Beykoz ilçesi sadece Türk Telekom altyapısı kullanıyor ve yetersiz. TurkNet GigaFiber altyapısını genişletiyor ama Beykoz'a GigaFiber bu projenin en son kısmında yer alıyordur. Bir mahalle ya da bina için ne kadar talepte GigaFiber gelir yardımcı olabilir misiniz?

Daha Üsküdar'da merkezi kısımlarda bile yok beykoz daha zor gibi.

Daha Üsküdar'da merkezi kısımlarda bile yok beykoz daha zor gibi.

Zor değil imkansız olduğunun farkındayım ama belki olur apartmanın dibinde tip 23 dolap var Türk Telekom bile caddenin karşısındaki tip 7 yerine oradan hizmet verse daha iyi olacak ama bakalım bir 20 sene sonra kullanırız herhalde fiber.

Ben talebimi GigaFiber istiyorum talep sayfası açıldığında ilettim zaten ne kadar tanıdık komsu akraba varsa onlarada söyledim ama en az 10 yıllık bir süre içinde Beykoz'a TurkNet degil başka ISS de fiber getirmez.
Proje ekiplerimiz her talebi değerlendirmektedir, çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam ediyor. En hızlı şekilde talepleri karşılamaya çalışıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı