İstanbul bilişim 50 bin kişiyi dolandırıp 150 milyon TL vurgun yapmış!

Yakın zamanda konkordato ilan eden İstanbul bilişim’in bugüne kadar 50 bin kişiyi mağdur ettiği ortaya çıktı. Aynı zamanda şirket, sipariş alıp ürünü göndermediği gibi iade taleplerini de yerine getirmediği alışverişlerden 150 milyon TL vurgun yaptı. Şirketin sahibi olarak görünen Nurettin Yavuz ise sırra kadem bastı. Devamı ve kaynak: İstanbul Bilişim’in Sahibi, Kaç TL Vurgun Yaptığı Açıklandı
Çiftlik bank v2.0 sürümüyle karşımızda :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya olabilir belki hiç alışveriş yapmadım ancak Teknobiyotik üzerinden alışveriş yaptığımda herhangi bir sıkıntı çıkarmamışlardı ve kargo 1 haftada gelmişti.

Sorun kargo değil ürünü aldıktan sonraki süreç sen sattığın malın arkasında durup gerekli desteği vermiyorsan BAT kardeşim hak etmiyorsun o parayı zaten.

İtopya'dan ciddi bir alışveriş düşünmekteyim. Sizin dediğinizi görünce askıya aldım da bildiğinizi paylaşabilir misiniz? İyi geceler.

Kargosu gecikiyor diye biliyorum ve satış sonrası destek pek iyi değil o yüzden dedim mağazaya gidebilecekseniz sıkıntı yok ama her parçayı ayrı olarak daha ucuza alabilirsiniz.

Geri
Yukarı