İstanbul Bilişim battı mı?

Halit70

Millipat
Bütün ürünlere ön sipariş sekmesi açmış. 15 gün sonra bekletip sipariş iptal yapıyorlarmış. Para falan da bekleme, şikayet yağmuru yağıyor adeta, battı falan diyorlar doğru mu? Bende PS4 Pro'ya bakıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Güvenilir bir siteydi. Ben buna dayanarak mi 9 sipariş verdim sonra yorumları okuyunca içime kuşku düştü. Ertesi gün geri aradım iptal ettim. 10 iş günü içerisinde iade yapacaklarını söylediler. Umarım uğraştırmazlar. Nanokatolog da aynı olmuş. Bir arkadaşım 1 ay ürün bekledi sonra iptal etti 1 ay da para iadesi bekledi, tüketici hakları mahkemesine başvurarak aldı.

Lodge

Kilopat
Ön sipariş ile alakalı bir şey bulamadım.

M3R4KLI

Hectopat
Zamanında garantili LG G3 almıştım. Garantisi ithalatmış ihtiyacım olunca öğrendim. Fiyatın ucuz olmasından işkillenmeliydim.

Vavien.

Exapat
Yer
İstanbul
Sitesi dursa da sitenin alt kısmındaki iletişim bölümünde bulunan adresteki bina şu an okul/kolej gibi bir şeye döntüştü/dönüşecek. Bildiğim başka bir şubesi de yoktu zaten. Benim gözümde batmış durumda. Güzel binaydı.

Yer
Türkiye
Acaba son durum ne? Firma bir açıklama yapsa herkesin aklındaki işaretler de giderilmiş olur aslında.

painkiller

Zettapat
Yer
İstanbul
Direkt alış-veriş seçeneği var ürünlerde ama ön sipariş hepsinde yok. Sizin baktığınız ürünle ilgili bir stok sorunu vardır belki. Yoksa normal seyrinde devam ediyor gibi firma.

Yukarı