İstanbul Bilişim ve Nanokatalog Yasaklanmıştır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@enzo1903
Dostum, hevesli, öğrenci, bütçesi düşük olan insanlar paralarını biriktirip daha uzun ömürlü olan markaları tercih edebilirler. Belirttiğim markalara her ay para vereceklerine, kaliteli marka alıp paşalar gibi uzun süre kullansınlar.
Kulaklığım: Gamepower Medusa
Klavye : Gamepower Warlock
Mausem: Gamepower Devour
En uzunu 1.5 en kısası 6 aydır bende. Hepsinden son derece memnunum. Performansları ayrı güzel, fiyatları ayrı güzel. Kötü ve kalitesiz olan tek şey "pahalıysa iyidir" mantığı ve önyargı.

En uzunu 1.5 en kısası 6 aydır bende. Hepsinden son derece memnunum. Performansları ayrı güzel, fiyatları ayrı güzel. Kötü ve kalitesiz olan tek şey "pahalıysa iyidir" mantığı ve önyargı.

Ben daha önce bir tek laptop klavyesi kullandım bana da 100 liralık dandik bir rush klavye verseniz vay be bu çok iyimiş derim.

Ben daha önce bir tek laptop klavyesi kullandım bana da 100 liralık dandik bir rush klavye verseniz vay be bu çok iyimiş derim.
E-sporcu veya türevi bir işiniz yoksa eğer fazladan verdiğin 1500 TL seni mutlu etmek ve arkadaşlarına hava atmanı sağlamak dışında bir etkisi olmuyor. 2sine de ihtiyaç duymuyorum teşekkürler kalsınlar. Parası olan alsın bir şey diyemem. Ayrıca mesajda alıntılanan şeye dikkat etme konusunda daha dikkatli olursan sevinirim. Ben açıklıyayım yine de, "1 ay sonra bozuluyorlar" ibaresine cevap olarak yazılmıştır.

Hayır anlamadığım firma iflas ettiği halde site niye aktif ? Gerçi burası Türkiye şaşırmadım. Hergün Şikayetvar üzerinden bir sürü mağdur görebilirsiniz. Adamlar iyi dolandırıyor.

E-sporcu veya türevi bir işiniz yoksa eğer fazladan verdiğin 1500 TL seni mutlu etmek ve arkadaşlarına hava atmanı sağlamak dışında bir etkisi olmuyor.
Gamepower markasına 300 lira vereceğime mekanik olmayan kaliteli bir klavye alırım.

Ayrıca mesajda alıntılanan şeye dikkat etme konusunda daha dikkatli olursan sevinirim. Ben açıklıyayım yine de, "1 ay sonra bozuluyorlar" ibaresine cevap olarak yazılmıştır.

Ben sizin yazdığınız cevapa alıntıladığınız cevaptan bağımsız bir şekilde cevap verdim ayrıca 6 ay uzun bir süre değil.

Kuş sarı renkli yalnız mübarek kuş. 2 Muhabbet vardı bende verdim ben kedilerim var çünkü.

Gamepower markasına 300 lira vereceğime mekanik olmayan kaliteli bir klavye alırım.

Ben sizin yazdığınız cevapa alıntıladığınız cevaptan bağımsız bir şekilde cevap verdim ayrıca 6 ay uzun bir süre değil.
Birincisi klavye 180 TL. İkincisi eğer marka takıntım olsaydı ve arkadaşlarıma hava atma ihtiyacım olsaydı ben de aynı şeyi yapardım çünkü fazlasıyla işimi görüyor elimdeki ürünler. Üçüncü olarak ise 1.5 sene de hiç az değil ve 800 TL verdiğin mause seni 4.5 sene idare etmeli basit bir matematik hesabına göre. Eminim ki 5 sene idare eder ama 5 sene içinde teknolojide çok şey değişir. Ek olarak en ufak bir arıza deformasyon ve işlev kaybı olmuş da değil 1.5 seneye rağmen. Son olarak yazılanlara doğru bir cevap vermek için doğru bir şekilde anlamak, doğru bir şekilde anlamak için de "bütün" olarak okumak çok önemli.
Ek: parası olan istediğini alsın buna laf etmeye hakkım yok, ama marka takıntılı insanların bütçe dostu olup bununla birlikte fazlasıyla iş gören ürünleri sadece ucuz olduğu için kalitesiz olarak etiketlemelerine de susmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı