İstanbul Bilişim ve Nanokatalog Yasaklanmıştır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşime telefon alacaktık buradan iyi ki biraz araştırmışım yoksa 3000₺ boşa gidiyordu.

Nanokatalog hala yerinde mi? Ben kapandı diye okudum ama hala Şikayetvar'da canlı destekten falan bahsediyorlar. Bugün telefon numaralarını aradım ama nafile. Bilen varsa, aydınlatırsa sevinirim.

@enzo1903
Dostum, hevesli, öğrenci, bütçesi düşük olan insanlar paralarını biriktirip daha uzun ömürlü olan markaları tercih edebilirler. Belirttiğim markalara her ay para vereceklerine, kaliteli marka alıp paşalar gibi uzun süre kullansınlar.
Aynı mantıkla 2 hafta önce 500 TL olan bütçemi yükseltip 755 TL'ye Strafe MK.2 aldım çok memnunum.

İstanbul Bilişim konkordato ilan etmiştir.

Konkordato nedir? Bir borçlunun ticari durumunun sarsılmış olmasıyla alacaklıların, alacaklarını belli bir plana göre almaları konusunda kendi aralarında vardıkları ve mahkemece onaylanan anlaşma

İstanbul Bilişim konkordato ilan etmiştir.

Konkordato nedir? Bir borçlunun ticari durumunun sarsılmış olmasıyla alacaklıların, alacaklarını belli bir plana göre almaları konusunda kendi aralarında vardıkları ve mahkemece onaylanan anlaşma
Nanokatalog da batmıştı. Şu an sitelernde ürün satışı yok, müşteri hizmetleri de nedense telefonlarını açmıyor. 😄

İnce Hesap bence yasaklanmalı. Gaming Gecesi adı altında kullanılmış/iade edilmiş ürünleri satıyorlar... İtopya da yasaklanabilir, kargo ve iade işlemleri sıkıntılı...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı