İstanbul/Esenler Kazım Karabekir Mahallesine GigaFiber gelecek mi?

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,

İstanbul/Esenler Kazım Karabekir Mahallesi için fiber altyapı planı mevcut mudur? Eğer mevcutsa süreç ne kadar sürer?

Teşekkürler.

Aynı yerde oturuyoruz. Bizim binaya kutusu 2 gün önce konuldu. Binanın girişinde böyle bir kutu veya bırakılmış kablo olmadığından emin misiniz? Etrafımda gördüğüm sokakların hepsinde kablolama yapılmıştı.

1645963710515.png

Aynı yerde oturuyoruz. Bizim binaya kutusu 2 gün önce konuldu. Binanın girişinde böyle bir kutu veya bırakılmış kablo olmadığından emin misiniz? Etrafımda gördüğüm sokakların hepsinde kablolama yapılmıştı.

Eki Görüntüle 1317640
Hocam binanın içinde kutu görmedim hiç. Onun dışında sokakta da kablolarla ilgili bir şeyler yapıyorlardı, acaba onunla mı ilgili bilmiyorum. Bu arada siz hangi sokakta oturuyorsunuz?

Ben 1044. sokakta oturuyorum. Daha GigaFiber buraya gelmemişken Fatih mahallesine gelmişti ve kablolarla aramda 50 metre civarı mesafe var. Ondan ilk bizden başlıyor olabilirler. Dışarıdaki kablolamaya gelirsek, parlak çengellere takılı kablolar görürseniz muhtemelen GigaFiber'dir. Eğer kabloların fotoğrafını çekme şansınız var ise daha muhtemel bilgi verebilirim.

Ben 1044. sokakta oturuyorum. Daha GigaFiber buraya gelmemişken Fatih mahallesine gelmişti ve kablolarla aramda 50 metre civarı mesafe var. Ondan ilk bizden başlıyor olabilirler. Dışarıdaki kablolamaya gelirsek, parlak çengellere takılı kablolar görürseniz muhtemelen GigaFiber'dir. Eğer kabloların fotoğrafını çekme şansınız var ise daha muhtemel bilgi verebilirim.
Hocam ben 1011. sokakta oturuyorum. Şuan evde olmadığım için çekme şansım yok. Ama geçen gün gördüğümde ustalar hem cadde üstünde hem de bizim kendi sokağımızda ve alt sokakta katlanır merdivenlerle bir şeyler yapıyorlardı, kablolar falan da vardı. Sanırsam kablolar siyahtı. Yarın çekebilirsem fotoğrafını atarım.

Meşgulseniz atmanıza gerek yok. Çok büyük ihtimalle GigaFiber. Bizim eve kablolar takıldıktan 3 hafta sonra kutu takıldı. 10 gün içerisinde aktif olur dediler bakalım hayırlısı.

Merhaba,

İstanbul/Esenler Kazım Karabekir Mahallesi için fiber altyapı planı mevcut mudur? Eğer mevcutsa süreç ne kadar sürer?

Teşekkürler.
Merhabalar, bu bölge çalışmalarımız arasında yer alıyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla ilgili ortalama bir süre vermem yanıltıcı olabilir. Binanıza kutu eklendiğinde kolayca geçiş sağlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı