Çözüldü İstanbul/Esenyurt/Yenikent Mahallesi için GigaFiber çalışması var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pigasor

Hectopat
Süper Moderatör
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dizüstü: AMD Ryzen 7 7840HS-RTX4050-2x8 5600 MHz 16 GB RAM-SK Hynix 1 TB SSD 7/3 GB
Masaüstü: AMD Ryzen 3 3200G-Gigabyte A320M-S2H-GeIL 2x8 3200 MHz RAM-GeIL 256 GB SSD 550/490 MB
Merhaba sayın TurkNet ekibi. Mahallemde GigaFiber çalışması var mı? Bunu öğrenmek istiyorum. Eğer var ise paket fiyatları ne kadar? Küçük bir bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Kolay gelsin, iyi forumlar. :)

Çözüm
Merhaba sayın TurkNet ekibi. Mahallemde GigaFiber çalışması var mı? Bunu öğrenmek istiyorum. Eğer var ise paket fiyatları ne kadar? Küçük bir bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Kolay gelsin, iyi forumlar. :)
Merhabalar, şu an için bölgenizi planlar arasında maalesef göremedim. Olur da gelirse; 1000 / 1000 Mbps yalnızca 99,90 TL.
Merhabalar, şu an için bölgenizi planlar arasında maalesef göremedim. Olur da gelirse; 1000 / 1000 Mbps yalnızca 99,90 TL.

Çözüm

Geri
Yukarı