İstanbul Kadıköy'de yaşlı bir çiftin ağlayarak mahalleliden yardım istediği görüldü

LittleGuy

Hectopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
İstanbul Kadıköy'de yaşlı bir çiftin ağlayarak mahalleliden yardım istediği görüldü: "Kiramıza yardım eder misiniz? Çok zor durumdayız."
Yüreğimi burktu :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçim günü: bas ampule hanım.(!)
Gerçekten acı bir durum ülkenin geldiği hale bakın. İnsanlar aç dedikçe herkesin evinde fırın var televizyon var denmeye başlıyor. Ama en kısa zamanda bu günler bitecek ben inanıyorum. Türk halkı bu kadar dar görüşlü ve önünü göremeyen insanlar değil eminim doğru kararları vericeklerdir.

Şu insanlara verilmeyen parayı Suriyeli, Afgan alıyor verin tayyipe oyları devam böyle. Hükümet müdahale etmezse artık bizim müdahale etmemiz gerekecek ülkeyi bu heriflerden temizlemeliyiz gerekirse kan dökmeliyiz onlar döktü çünkü...
Arınmamız lazım.

Her ne kadar bu millete her şey müstehak desem de böyle zor durumda kalan insanları gördükçe de üzülüyorum, kurunun yanında yaş da yanıyor işte böyle, videodaki gibi. Bu düzen en kısa zamanda değişir inşallah.

Geri
Yukarı