İstanbul Kadıköy'de yaşlı bir çiftin ağlayarak mahalleliden yardım istediği görüldü

Haberi yapan Twitter kanalına 100'den fazla yardım isteği gelmiş, biraz da olsa rahatladım diyebilirim, onlara ulaşabilirler umarım.

Geçen gün Afrika'nın bir sömürge şehrini gösterip şükredin diye konu açan biri vardı al sana Afrika.

Konuyu atar mısınız rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani halkın refahı her gün daha da düşüyor bu millet ne yapacak doğalgazı açamıyor adam elektrikli soba kullanamıyor elektrik faturaları çok geliyor, yahu bu halk ne yapacak gerçekten artık can sıkıcı oldu bu durum, bakın şu ev fiyatlarına bakın şu kiralara adam bir göz oda bir göz salon olan eve aylık 4 bin TL istiyor yahu asgari ücret ne kadar be adam? kelimeler kifayetsiz kalıyor şuan.

@saul g00dman, bir de o muhabbet ve lozan bilmem ne muhabbeti var değil mi daha? :D Çok sıktı ya o muhabbet. Bir de bir şey diyecekmiş gibi öylelerini dinleyip sonra lozan örneği vermesi yok mu? Gülüyorum sadece gerçekten.

Kadıköy Belediyesi: "Merhaba, tarafımıza gelen ihbar sonrası ekiplerimiz yardım için bölgede yaşlı çifte ulaşamaya çalıştı fakat kendilerine denk gelinemedi."

Yeni konular

Geri
Yukarı