Çözüldü İstanbul/Kartal'a GigaFiber gelecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Listede planlar arasında gözüken bölgelerde çalışmanın başlayıp başlamadığını, başlamadıysa ne zaman başlayacağını öğrenebiliyor muyuz? Eğer yakın zamanda gelecekse Türk Telekom ile taahhüt yenilemek istemiyorum. Çıkarttıkları cayma bedelini ödemek imkansız. Boşta hiç port olmadığı için iptal ettiğim an tekrar internet alamam. Kayıpsız şekilde nasıl Turknet’e geçebilirim? @TurkNet Destek Ayşegül

Listede planlar arasında gözüken bölgelerde çalışmanın başlayıp başlamadığını, başlamadıysa ne zaman başlayacağını öğrenebiliyor muyuz? Eğer yakın zamanda gelecekse Türk Telekom ile taahhüt yenilemek istemiyorum. Çıkarttıkları cayma bedelini ödemek imkansız. Boşta hiç port olmadığı için iptal ettiğim an tekrar internet alamam. Kayıpsız şekilde nasıl Turknet’e geçebilirim? @TurkNet Destek Ayşegül
Mesaj yoluyla iletişime geçtim.

İstanbul Kartal Topselvi fiber internet var mı planlarınız arasında? Karşımızdaki binada fiber var ama benim binada yok. Adamlar karşımda fiber kullanıyor ben hala vdsl kullanıyorum.

Hocam İzmir rafetpaşa mahallesi için var mı planlarınız arasında?
Merhabalar, İzmir'de birçok bölge planlarımız arasında. Fakat mahalle bilginizi şu an için göremedim.
Aynı şekilde ben de öğrenebilir miyim
Mesaj yoluyla iletişime geçtim.
İstanbul Kartal Topselvi fiber internet var mı planlarınız arasında? Karşımızdaki binada fiber var ama benim binada yok. Adamlar karşımda fiber kullanıyor ben hala vdsl kullanıyorum.
Merhabalar, şu an için planlar dahilinde gözükmüyor. Yerel sağlayıcının altyapısı üzerinden hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz yerel sağlayıcıya bu konuda talepte bulunabilirsiniz.
İstanbul / Bağcılarda bir proje mevcutmudur ?
Merhabalar, şu an için maalesef bu bölgeyi planlar arasında göremedim.

Geri
Yukarı