İstanbul Medeniyet Üniversitesi bilgisayar mühendisliği nasıldır?

Ben bölüm seçerken ders programlarına bakmıştım üniversitelerin. Birkaç farklı üniversitenin ders programı ile kıyasla. Kuzey kampüsü nasıl bir yer ekşide falan bir yerlerde araştır. Bölüm kaç yılında kuruldu hocaların kaçı profesör kaçı değil ona bak. Git ammar daşkını falan araştır moruk. Ben felsefe mezunuyum o açıdan medeniyet iyi bir üniversite oradaki felsefe hocalarını baz alarak söylüyorum. Git bak sizin hocaların namı var mı? Hocalar hakkında yazı bulamazsan seneye bir daha gir sınava :D medeniyet güzel okuldur üzmez son tahlilde.

Ben bölüm seçerken ders programlarına bakmıştım üniversitelerin. Birkaç farklı üniversitenin ders programı ile kıyasla. Kuzey kampüsü nasıl bir yer ekşide falan bir yerlerde araştır. Bölüm kaç yılında kuruldu hocaların kaçı profesör kaçı değil ona bak. Git ammar daşkını falan araştır moruk. Ben felsefe mezunuyum o açıdan medeniyet iyi bir üniversite oradaki felsefe hocalarını baz alarak söylüyorum. Git bak sizin hocaların namı var mı? Hocalar hakkında yazı bulamazsan seneye bir daha gir sınava :D medeniyet güzel okuldur üzmez son tahlilde.
Teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Teşekkürler tavsiyeleriniz için.
Medeniyet bilgisayar mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Tercih yaparken sırf İstanbul da bulunduğu için burayı yazmıştım.
1. sınıfta gördüklerimi anlatayım. Prof. sıfır. Hocalar yetersiz ve ne yalan söyleyeyim 1. sınıfta hiçbir şey öğrenmedim hocalardan. Derslerini aldığım hocalardan 3 4 tanesinin ağzından aynen şöyle cümleler çıkıyordu : Gençler ödev vermeyeceğim, 100 küsür kişisiniz okumak zor oluyor. :D
Kendimi geliştiririm hocalar önemli değil diyosan sana göre. Çoğu dersi kolay geçersin çoğu hoca zorlamıyor. Belki 1. sınıf olduğumuz içindir bilmem.

Kulüplere gelirsek işe yarar bir şey yapan pek fazla kulüp görmedim. Hatta oyun geliştirme kulübünü biz açtık. Diğer üniversitelerin kulüplerine katılıp daha geniş ve bilgili bi çevre edinebilirsin.

Bunların sebebi bil müh. bölümünün yeni olması. Sanırım bu yıl ilk mezunlarını verecek.

Bunların dışında Ziraat kütüphanesi var ki kitap eksiği olsa da türkiyenin en büyük üniversite kütüphanesi, bol bol burada zaman geçirsin. Daha bu yıl açılan yeni sıfır kampüsümüz var ek olarak.

Geri
Yukarı